Sari la conținut

al doilea cont live


Postări Recomandate

scam. Odata, ca fata asta nu e atat de ingenua cat se lasa sa se creada, nu cred ca e fata, si nu cred ca nu are habar de trade.

Daca citesti doar threadul asta o sa vezi ca nu are habar de cum sa seteze mt4 ceea ce pare complicat pentru cineva care CHIAR NU ARE HABAR dar in acelasi timp stie cu ce se mananca forexul mai mult decat 80% din membri forumului ce sunt activi acum.

 

Nu pot decat sa consider ca este un thread scam cu intentii ascunse.

 

citez din primul posr:

 

maxime si minime istorice,o EMA de 14 aplicata la close,RSI si multa macroeconomie.Intentionez sa tranzactionez pt inceput miniloturi intre 0.01 si 0.05, targetul este de 70/100$/zi (daca piata permite

 

Read more: http://forum.vamist..../#ixzz26ZiUfcvV

 

adica stie de ema close si multa macronomie dar se "intampla" sa se micsoreze mt4. Mai sa fie....

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit si eu posturile de la inceput si chiar mi-a starnit curiozitatea fata asta si mor de nerabdare sa vad un statement.Sa apari pe un forum sa afirmi raspicat ca ai pierdut 10K sa deschizi un alt cont de 8K si sa spui ca nu iti pasa de bani mai bine zis de riscul de a pierde suma respectiva de bani inseamna ori ca are bani de isi pune in cap ori ca nu ii apartin si i-a facut prin diverse metode neortodoxe.Oricum eu nu sunt in masura sa o critic si nici nu am intentia asta. Mor de nerabdare sa vad cum se descurca si cum arata contu. Poate va posta vreun statement.

Toate cele bune si doar zile verzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 luni mai târziu...

Maine urmeaza sa alimentez contul cu $8000,am un sistem de tranzactionare cat de cat pus la punct, nu necesita decat foarte foarte multa disciplina.Din cate l-am testat eu profitul este mai mare decat pierderea

 

 

 

"ponderosa

Member Since 31 May 2012

Offline Last Active Sep 03 2012 12:42 PM"

 

:laugh:

Editat de apolo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.