Sari la conținut

Am nevoie de putin ajutor


Postări Recomandate

Andy88, trebuie sa inveti bine managementul banilor si a ordinelor, nu este mare lucru. Tradingul pe forex, cel putin din perspectiva mea, are mai mult o componenta psihologica. Prea multa teorie si prea multe informatii te vor face sa fii confuz.

Multe calcule nu prea ai ce sa faci in fx, din punctul meu de vedere. Sa nu crezi ca CFD-urile sunt mai simple.

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ZEN observ ca esti broker (probabil de multa reme) si ma gandesc ca te pricepi dar tind sa cred ca fara informatii nu o sa te descurci prea bine pe termen lung. Adica da, nu trebuie sa stai sa calculezi fiecare pip dar o analiza a graficelor din cand in cand e necesara. Eu am avut noroc ca am gasit o firma care mi-a explicat cu rabdare ce trebuie sa fac si ma gandesc ca si la tine a fost la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

ZEN observ ca esti broker (probabil de multa reme) si ma gandesc ca te pricepi dar tind sa cred ca fara informatii nu o sa te descurci prea bine pe termen lung. Adica da, nu trebuie sa stai sa calculezi fiecare pip dar o analiza a graficelor din cand in cand e necesara. Eu am avut noroc ca am gasit o firma care mi-a explicat cu rabdare ce trebuie sa fac si ma gandesc ca si la tine a fost la fel.

 

Cu tot respectul, nu sunt broker, sunt un trader incepator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.