Sari la conținut

Comunitatea vs Mql4you


Stefan

Postări Recomandate

Sa stii ca mi se pare chiar buna gluma :) Sincer.

 

Si mi-am adus aminte ca vroiam sa te intreb ceva. Tu de ce stai pe forumul asta? Te intreb sincer si fara niciun interes ascuns. Si mi-ar placea daca ai putea sa-mi dai si tu un raspuns sincer si fara sa te simti atacat.

 

Stefan, si eu te intreb sincer, care e problema ta cu mine?! :ohno:

Ti-am furat printesa, ti-am stricat CD-urile cu manele?... :D

Forumul e public, daca gresesc, da-mi ban, si fa asa cu toti!

Dar cauta-ti alt partener pentru discutii psihanalitice....

Nu vreau raspuns, de fapt nici macar nu-mi mai scrie ceva, uita de mine... pls....

Faci singur din forumul asta un balci, si esti moderator.... wtf... :blink:

Hai sictir!!! :D

Editat de mql4you
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faci singur din forumul asta un balci, si esti moderator.... wtf... :blink:

Hai sictir!!! :D

 

Sunt doar membru aici. Daca as fi fost admin, personajul asta pleca fara drept de apel. Fara demonstratie, fara democratie, fara remuscari, fara justificari catre mine sau catre proprietarul forumului.

 

Joc CS de vreo 10 ani cred si acolo, unde treaba se misca repede primesti reject numai pentru ca stai, nu mai zic daca ai limba.

Aici, ori venea ca luzaru' asa cum am venit eu acum 4 ani, si cauta sa se introduca, ori venea ca smecheru', si demonstra ca e. Nici una nici alta. In schimb, tupeu si figuri cat cuprinde, Ca are habar de codare, ca are pe mama robotului, ca are jjjj'de miliarde profit, dar e sarac, ca toti suntem panarame, numai el e duda artista a forexului si cate si mai cate.

 

Ce sa astept ca si admin? asa ceva miros din primele vorbe. L-as fi ars, direct si fara comentarii.

Acum, avem o dezbatere intre cine: cativa care s-au lovit de el, printre care si eu si alti cativa care mai citesc pe timp de vara ce se scrie pe un forum de forex.

 

Din propria mea experienta, nisa asta numita forex, nu se diferentiaza cu nimic de alte nise. Tot felul de neaveniti isi dau pe forumuri cu presupusu': dar in realitate sunt niste parliti la propriu. E normal sa fie asa. E democratie. Toata lumea are drepul la exprimare dar in final, treaba se cerne de la sine. Mai complicat e cu cei care sunt chiar la inceput si nu stiu in ce se baga, nu realizeaza ca incap pe mana unor scameri. Nici macar termenul asta nu le este familiar, ce sa mai zic de fapte,

 

ps. Mamaaa, sti cum astept sa pun mama on real life pe unu' d'asta? nici nu sti, mai mama. Sa nu ma intrebi ce si cum... ramane ... tabu.

Editat de Barbones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Imi pare rau ca nu voi mai aplica ce am spus in primul post. Daca la inceput nu aveam nimic cu el, acum chiar am. Probabil o sa-si mai faca ceva conturi, dar ii vor fi banate. Si mesajele pe care va mai apuca sa le posteze ii voi fi sterse. A fost primit o data inpoi. A doua oara nu se va mai intampla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.