Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

  • Management

Imi pare rau Flames, dar ceea ce vrei tu nu se va intampla.

 

Daca se organizeaza concursul nu am nimic impotriva si o sa-l promovez pe forum, doar ca:

 

1. eu nu o sa particip pentru ca nu ma consider "un trader de succes", nu traiesc momentan din forex si nu am sustinut niciodata asta. Pur si simplu tranzactionez pe aceasta piata cu mai mult sau mai putin succes;

2. ceea ce ceri tu sa se intample nu se va intampla, indiferent de rezultatul concursului (nici nu o sa sterg postarile, nici nu o sa-ti cer sa nu mai postezi pentru simplu motiv ca ai pierdut);

3. indiferent de rezultatul concursului se va aplica in continuare ce am scris in postarile precedente.

 

Doar ca nu inteleg de ce te chinui tu sa demonstrezi ca suntem toti prosti si ca voi sunteti destepti. Esti liber sa pleci daca nu-ti place aici. Chiar iti recomand sa-ti faci un site numai al tau. Cred sincer ca ai potential. Trebuie doar sa renunti (macar pe site-ul tau) la atitudinea asta. Sau nu-ti face niciun site si traieste-ti linistit viata facand bani din Forex. Eu daca as face ce pretinzi tu ca faci cred ca nu mi-as bate capul cu oameni care sunt asa cum zici tu ca sunt eu (dar recunosc ca de Vamist tot m-as ocupa... din pasiune)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E grele, vorba unui prieten de-al meu.

flames, lipsa ta de respect o arati prin faptul ca pocesti in mod zeflemitor nick-name-ul unui user al forumului, adica al meu. Mai mare lipsa de respect nu este. Cine spune ala este: cu alte cuvinte tu te crezi, in logica ta, atotstiutor si singurul detinator al uni adevar absolut, cu privire la trading, de pe forumul acesta. Totusi, ma uimeste lipsa de reactie al altor useri vechi ai forumului, useri care au demonstrat ca stiu sa tranzactioneze. Reactia mea este probabil prea putin inportanta deoarece sunt un user nou.

flames, dupa ceea ce ai scris mai sus, sincer, cred ca trebuie sa fii banat definitiv de pe acest forum si nu cred ca forumul ar avea de suferit cu ceva. Inca odata, forumul acesta nu este dependent de o persoana anume si de o metoda de tranzactionare anume. Un forum cu oameni care gandesc logic si democrat si care sunt civilizati in comportament si exprimare este un forum mai bun decat unul cu doi useri care pretind ca detin adevarul absolut, caci asta transpare din ceea ce scrii tu, si care se exprima intr-un mod care lasa de dorit.

flames, oi fi eu prostul forumului, sunt de acord cu asta, dar nu cred ca toti sunt atat de prosti incat sa-ti suporte excesele de personalitate si testosteron.

 

Propun banarea definitiva a lui flames si wolf 34!

 

Toate cele bune!

Editat de ZEN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Vad ca scriu incet...

 

Te rog sa folosesti mai putine majuscule.

 

Ai dreptate intr-o oarecare masura. S-a discutat si despre un sistem de postare a tranzactiilor si probabil ca va aparea si acela daca se va schimba platforma.

 

Amesteci doua probleme: cea despre viitorul vamistului (care se discuta aici: http://forum.vamist.ro/topic/3726-forum-sau-altceva ) si problema ta de atitudine. Dar ma rog, fiind in topicul de offtopic profesionist chiar nu e o problema. Doar ca ar fi mai util sa pui sugestiile (repet, fara majuscule) in topicul dedicat.

 

Oricum, iti multumesc pentru sugestii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@marite zeus, oricat as inccerca nu reusesc, cand dau de tine parca ametesc! sa fiu banat sunt deacord! imi face placere sa scriu cand vad atata iporizie

 

 

 

stefan:

@nu am nevoie de un site al meu. vreau doua chestii sa le clarifici pentru tine. e foarte simplu. vreau sa combat vechii useri care inca nu stiu cu se manaca forexu si vorbesc sa adulmece tinerii infantili, stiu ei despre ce e vb.

1. imi face placere sa scriu, am o problema fundamentala cu vechii useri.

2.nu pretind nimic, vreau doar sa arat ipocrizia celor multi.

3. in spatele forumului se duce o munca titanica pentru a invata cativa useri sa faca trade pozitiv: gratuit si voluntar.

4. nu plec pentru ca pe forum e un potential fantastic uman, nu ma refer la tine Zeus tu esti opusul.

3 stefan imi face o deosebita placere sa te critic cred ca o sa fie noul meu scop, nu plec de pe forum pentru ca nu vreau, vreau doar sa va arat nivelul la care sunteti, de ce? e simplu, pentru ca ce faci e gresit, de ce? daca ati face ce trebuie ati face bani! :))))))))) dar nu i faceti ! asta e prob. de ce ma iau de voi? pentru ca duceti userii pe cai care cu greu pot fi recuperabili. adica nicaieri.

Editat de flames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Nu te opreste nimeni sa ma critici. Dar fa-o pe un tot civilizat si respectand regulamentul. Critica-ma fara sa strici discutiile altora (de exemplu esti liber sa o faci aici). A, si nu te repeta. Adica ok, iti spui oful o data, de doua ori... dar dupa aia devine redundant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Mai incearca, te rog! Fa-o de dragul mintilor pe care vrei sa le salvezi. Pentru ca daca devii irascibil dupa aia nu o sa mai ai ocazia sa le salvezi :)

 

Din cauza de raceala avansata si nas revarsat, eu ma retrag. Sper sa fiti decenti pana maine dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii tu cum e cu redundanta, bate saua sa inteleaga calul .... cam asa... cu cat spui mai mult devine mai enervant si persoanele cu care porti dialogul reactioneaza mai repede la masuri, astfel redundanta isi pierde valoarea prin scop in cazul asta :)

Editat de flames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marite flames, unde este ipocrizia!!!??? La ce te referi!!!??? Ca nu-ti cant in struna si ca am curajul sa-mi exprim dezacordul fata de teoriile pe care le sustii!!!??? Ti-am pocit eu tie nick-name-ul? Deci unde este ipocrizia? Cine da dovada de ipocrizie?

Eu nu sunt atat de ipocrit incat sa-ti pocesc nick-name-ul! Deci unde este ipocrizia!!!??? Nu-mi interpreta tonul civilizat cu slabiciunea.

Deci, cine-i ipocrit!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.