Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

@sunt magulit la asta cu salvarea poate prozatorul criodi se pricepe mai bine, nu eu ci voi ii duceti pe drumuri gresite, eu cu wolf doar le arat calea ....

 

Care cale marite flames? Felul cum va promovati voi ideile se aseamana cu felul in care unele secte, cu intentii nu tocmai onorabile, isi promoveaza doctrina. Voi nu lasati loc la interpretari. Voi detineti adevarul absolut. Voi si doar voi stiti sa tranzactionati, voi si doar voi, din peste 4000 de useri, aveti acces la sfintele moaste forexiste. Noi, restul de 4000, suntem demni de dispret, din cauza ca nu va veneram pe voi doi si din cauza ca nu aderam, definitiv si irevocabil, la doctrina voastra forexista. Din cauza ca suntei doar doi, va considerati detinatorii adevarului absolut, niste adevarati cavaleri teutoni sau de malta, ai forexului, in lupta cu necredinciosii si ereticii care nu se lasa sedusi de a voastra doctrina.

 

Ban vreau, ban pentru noi astia care nu va intelegem doctrina, ban pentru noi, cei 4000. Ramaneti voi aici cu doctrinele voastre. Asta vrei marite flames!!!???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, marite flames, acum incepem sa ne intelegem. Cum vrei sa ne arati ca nu suntem in stare de nimic!? :)

 

P.S. Sincer, sa nu se creada cumva ca am ceva personal cu flames sau wolf 34 si vreau sa cred ca nici ei nu au nimc personal cu mine. Este doar o batalie de idei.

 

flames, astept din partea ta sa ne arati cum se foloseste corect fibo si sa ne arati ca nu suntem in stare de nimic, la modul foarte serios.

 

Toate cele bune!

 

P.P.S. Rog moderatorul sa-mi schimbe nick-name-ul din ZEN in Marite Zeus sau macar in Zeus, daca se poate!

Editat de ZEN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stefan, apropos cu salvarea mintilor- de ce nu i salvezi tu? tu esti o persoana inteligenta, empatica, altruista cu multe calitati umane, de ce nu o faci tu?

 

dar daca tu nu ai vazut aforimsul din fraza si l ai luat ca direct nemestecat, arata ca nu e chiar asa cu inteligenta..... mi as dori sa scriu in versuri lungi interminabile plictisitoare ca prozatorul criodi, peotul in maruntirea graficului inutil tradelover, fabulos... are ceva talent. daca eu ma ocup de salvarea mintilor tu ce faci? vad ca te chinui de 7 ani cu sit-ul asta si nu reusesti! stefan hai sa ne vedem de lungul nasului, nu cred ca ne comparam.

Editat de flames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

marite zeus strange toata armata din elada, de pe muntele olimp si de dincolo de mari..... cu toate neamurile sa veniti sa ne batem! ai inteles? e greu cu inteligenta nu? marite zeus! concurs ca intre barbati nu feminizati plangaciosi in fata calculatorului.... tu cu restu si eu cu wolf si vaxxx... nu renunt la pretentii... se pot negocia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in partea dreapta sa l asezi in scaunul de scrib pe prozatorul criodi, scrie mai bine decat tranzactioneaza, in stanga sa l pui miliardar vad ca se pricepe el da directiva tu apesi butonul ... bigflames asta sa stea in fata in avangarda se aprinde mai repede ca mine de aia e big si apoi flames.....

la mijloc sa l asezi pe batranul latin oltciter sa faca analize laborioase de asediu se mai pricepe si la asezarea trupelor in teren, strateg batran, tot la mijloc dar pe flancul drept pe darzu e aprig si necrutator in batalie, in flancul celalalt sa l pui pe barbones si sec se pricep la aruncatul cu prastia pentru prinderea pasarilor in termeni moderni se numeste news, ia-l si pe stefan apleaca-te in fata maritului aheu -ahile- sa vina la batalie el se pricepe la logistica, detine abilitati in cautarea apei si a hranei pe campul de lupta nu uita de tradelover sa l pui sa scrie ca se pricepe, sa ramana pentru posteritate, userii noi care nu i am mentionat aici sa i pui pe post de tobosari sa agite spiritele ... astept, voi toti importiva noastra, trei! aveti curaj?

 

 

 

e pe bune.... concurs!

Editat de flames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Astept din partea ta iluminarea cu fibo, pe care ai promis-o.

 

daca facem batalia ai sa inveti atunci ce inseamna asta!

 

@pentru tot restul forumului, vreau sa facem un concurs voi toti impotriva mea, wolf si vaxx! pe conturi reale, conditiile sunt scrie mai sus. inca astept de la stefan sa se trezeasca la realitate ca sa negociem conditiile si asupra lui.

Editat de flames
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ flames

 

Hai sa facem un pariu, ca nu se va organiza nici-un concurs, astia vor tranzactiona in continuare pe nivele se suport si rezistenta, ema, sma, si linii de trend, spun ei ca daca practica asta va fi bine.

Omul se trezeste greu din mentalitatea lui referitoare la forex.

Mai ales romanul este mandru nevoie mare si cel mai destept.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.