Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

  • Moderators

Foarte tare masinuta :) Nu-mi plac masinile de epoca, masinile alea lustruite si puse in vitrinele colectionarilor, imi plac insa tare de tot vechiturile astea. Asta e genul de masina pe care simti ca o conduci. Vibreaza tablele pe ea cand merge, trebuie sa te chinui sa o bagi in viteza, esti intotudeauna cu sufletul la gura ca te-ar putea lasa in mijlocul drumului. Astea-s adevaratele senzatii tari :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Da, mi-a placut si mie foarte mult si pacat ca nu mai exista. As fi facut senzatie daca as fi venit cu ea prin UK  =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am luat-o pe cont propriu 100% renuntand complet la ce m-au invatat altii. Rezultatul a fost o recuperare de 10% din contul de 1000 deschis acum cateva saptamani. Am mentinut acelasi MM conservativ ca si pana acum.

In zilele urmatoare intentionez sa fac la fel sa gandesc mai mult MM-ul pentru a reduce si mai mult pierderile. Cine stie...

post-3825-0-36859100-1364225826_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Incep brokerii sa-si activeze departamentele de PR si isi trimit oamenii pe Vamist. Inseamna ca suntem importanti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apollo  : " Azi am luat-o pe cont propriu 100% renuntand complet la ce m-au invatat altii...." 

Mai exact la ce te referi?!

 

 

 

Ar fi prea devreme sa dezvolt intrucat am doar o zi de "rebeliune" :). Zic doar atat : uneori apar in calea ta oameni care vor sa te ajute din experienta lor, vazandu-te neghiob si nestiutor. Dar informatiile lor pot sau nu pot sa-ti fie utile. In cazul meu m-au ajutat pana la un anumit punct. Dar in final am realizat ca nu e potrivit pentru mine. Si am revenit in punctul in care eram inainte pana sa intalnesc acele noi informatii. Dar e o diferenta. Acum sunt mai putin prost decat acum 2 luni :)) . Ce pot sa zic ? Multumesc celor binevoitori . Ce dai se intoarce la tine sub o forma sau alta.

 

Ca mi-am adus aminte de niste cuvinte. Ziceau asa : un om bogat i-a dat unui cersetor o cutie cu gunoi, razand. Cersetorul a luat cutia si a umplut-o cu pamant in care a sadit niste flori frumoase. Mai tarziu i-a innapoiat bogatului cutia. Bogatul il intreba :

- Cum poti sa-mi dai aceste flori superbe cand eu ti-am dat doar o cutie cu gunoi ?

- Fiecare om daruieste ce are in inima, raspunse cersetorul zambindu-i.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.