Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

  • Management

Ce browser si ce sistem de operare?


A, de curiozitate puteti sa incercati si un clear cache la browser?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Windows 8, graficele nu apar, nici pt alpha, nici pt beta, in nici un browser. Incercat cu IE/Chrome/Firefox.

 

Intai apare un progress bar "loading data", apoi dispare si apare textul "no data to display".

 

Stefan, poate la tine merge pt ca esti logat in myfxbook si cumva asta conteaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Windows 8, graficele nu apar, nici pt alpha, nici pt beta, in nici un browser. Incercat cu IE/Chrome/Firefox.

 

Intai apare un progress bar "loading data", apoi dispare si apare textul "no data to display".

 

Stefan, poate la tine merge pt ca esti logat in myfxbook si cumva asta conteaza?

eu folosesc windows xp si Mozila si nu se vede nimic

 

nu pot intra logat in forex wall

si nu merge sa scriu nimc in alfa

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Hai ca pana la urma am ajuns tot la ce zicea Gigi intr-un post acum cateva zile: sunt toate conturile la un loc, iar cei din Beta au un "BETA_" in fata. Am descoperit si care era problema. Acum exista doua XML-uri care genereaza datele pentru grafice. Unul este public si unul privat. Vamist lua date din cel privat... dar avand in vedere ca la un moment dat mergea fara sa fiu logat, tin sa cred ca cel care e acum privat la un moment dat era public. In fine, o mica varza si nu imi dau seama daca varza a fost la mine in cap sau la ei pe site. Cert e ca XML-ul care e acum public afiseaza toate conturile la un loc, si de aia a trebuit sa pun "BETA_" in fata celor din fondul Beta. 

 

Cand o sa am mai mult timp o sa fac eu graficele folosind API-ul lor si nu o sa mai fie nevoie sa folosesc XML-urile astea. Dar pentru moment important e ca vedeti toate evolutiile pe http://forum.vamist.ro/page/fond_de_investii_vamist.html ... sper

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.