Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

Stupoarea e ca pe toate 3 le cheama Maria.

 

Maria este cel mai comun nume feminin din Romania. 1.392.607, poartă numele de Maria! Pentru cei care vor mai multa statistica http://www.rtv.net/peste-2-2-milioane-de-romani-isi-sarbatoresc-onomastica-de-sfanta-maria_40213.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

simplu . i-as pune sa publice numarul celor care fac bani pe termen lung si numarul celor care pierd chiar acolo in reclama. i-as pune de asemenea sa publice statementul de 1an al tuturor mariilor.

pentru aia care mint cu cea mai mare nesimtire la telefon le-as desfiinta firmele. daca vine unu sa iti zica am facut nush cat cu forex investiti si dumneavoastra sa fie obligati sa dea un site verificat de guvern cu banii pe care i-au facut. autoritatea pentru protectia consumatorului trebuie sa fie o institutie foarte importanta.

solutia este transparenta. prima chestie care o sa fie elimintata-> tepele din astea foarte mari si foarte evidente cu aia care mint flagrant la telefon. dupa aceea o sa trecem in viteza a doua in care o sa gasim oameni cu statementuri pe 6luni 1 an profitabili  si o sa incepem sa invatam din ce in ce mai multe despre trading si despre castigatori.

mai vreau de asemeni posibilitatea ca in romania sa iti poti face fond de investitii forex care de asemenea sa fie public. probabil or fi cateva zeci poate chiar sute de oameni profitabili in romania din cei 10000 care au conturi. as vrea sa le dau o sansa oamenilor alora sa isi faca fond si lumea sa investeasca in ele. din 10 poate o sa gasim 5 care sa fie bune pe termen lung.  ar fi de departe mult mai bune decat fondurile pe care le avem astazi care sunt toate pe pierdere. randamentele forex ar fi mult mai mari decat hedge fundurile clasice.

am dezvolta o industrie de fonduri de investitii in romania performanta si oamenii nu ar mai fi mintiti. oamenii vor pierde in continuare caci si alegerea calului castigator este o stiinta in sine dar macar nu vor mai fi mintiti. si vor mai fi ceilalti oameni care vor avea profit de la care vom invata.

Editat de testaregrupuri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

   Utilizarea informatiilor eronate  in scopul obtinerii de venituri si/sau foloase ,altfel necuvenite si altfel neobtinute ,se numeste EXCROCHERIE !

Excrocheria in forma ei vulgara este pedepsita de lege ! cu totul altfel sta , (se pare) treaba , cand e vorba de excrocheria practicata de cei cu pantofi lacuiti .

      Poate ca  oamenii care ne conduc , poarta acelasi tip de pantofi ... poate ca dupa asta se recunosc intre ei , asa cum ...  membrii masoneriilor se recunosc intre ei dupa anumite insemne ...

      Guvernantii actuali si trecuti , (speram nu si cei viitori ) par a face parte din aceeasi loja ... " a pantofilor lacuiti " .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TESTAREGRUPURI  nu am spus nicaieri ca sunt BROKERI! Dar celor care rezultatel urla ca ei nu au nimic comun cu forexul? Lor ce le-ai face?

Oleee ! Bine spus...

 

Cum trecem la actiune?

 

Subscriu la actiune!

Editat de ovidiubenone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://economie.hotnews.ro/stiri-finante_banci-15333638-live-text-mugur-isarescu.htm

 

uite cum apara populatia cei care sunt in functii de decizie. acum cativa ani m-au pus la banca sa spun ce afiliatii politice pe un act  pentru ca vroiam sa lichidez un cont. mi-au spus de asemenea ca regulile astea sunt de la bnr.

 

cred ca la cum voteaza romanilor le place sa stea . fara pic de spirit civic. io sunt cu totul si cu totul capitalist in gandire dar asemenea firme sunt tepe si nu fac decat sa creeze o imagine naspa a unui sistem gandit bine. cred ca in centrul capitalismului si al democratiei trebuie sa stea un singur reprezentant - consumatorul. atata timp cat tratam consumatorul asa cum am vrea si noi sa fim tratati putem sa creem un sistem din ce in ce mai bun. e naspa sa te calce in picioare un medic incompetent asa cum e naspa sa iti pierzi banii pe o teapa de genul. nu de alta dar viata asta poate sa fie destul de misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.