Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

 

@TESTAREGRUPURI  nu am spus nicaieri ca sunt BROKERI! Dar celor care rezultatel urla ca ei nu au nimic comun cu forexul? Lor ce le-ai face?

 

dracu mai stie ce sunt firmele astea. cine are rezultate si nu are nimic cu forexul?

 

O spune cu toate ca o sa sara uni de ciuda ,altii de bucurie. Olciter a arat in fond si ori de cate ori a aratat cate un cont e TERIBIL DE PIERZATOR!

http://www.myfxbook.com/members/vamist_capital/oltciter/581901 SE face de ras si in "FOND"!

 

Acesta persoana are "adepti" care ii platesc vreo 20 de euro lunar parca sa in invete sa faca forex. Ok orice poate prostii pe ori cine, ca doar sunt majori, dar aceasta practica sa fie incurajata de VAMIST? De membrii forumului care il ridica sus si tare in slavi ca facea nu stiu ce anlize de -2lei care spunea ce vedea tot orbul - ca o paritate este in sus sau in jos pe daily =))

 

Eu nu ma pricep la trading recunosc. In schimb nu iau bani de la nimeni, dar am dat in schimb! Si pentru asta tot sunt huduit, ca nu stiu- DAR DACA NU STII SI IEI BANI DE LA FRAIERI CA II INVETI SA PIARDA- esti aplaudat la scara larga????????????? :ohno:

 

mai vreau de asemeni posibilitatea ca in romania sa iti poti face fond de investitii forex care de asemenea sa fie public. probabil or fi cateva zeci poate chiar sute de oameni profitabili in romania din cei 10000 care au conturi. as vrea sa le dau o sansa oamenilor alora sa isi faca fond si lumea sa investeasca in ele. din 10 poate o sa gasim 5 care sa fie bune pe termen lung.  ar fi de departe mult mai bune decat fondurile pe care le avem astazi care sunt toate pe pierdere. randamentele forex ar fi mult mai mari decat hedge fundurile clasice.

am dezvolta o industrie de fonduri de investitii in romania performanta si oamenii nu ar mai fi mintiti. oamenii vor pierde in continuare caci si alegerea calului castigator este o stiinta in sine dar macar nu vor mai fi mintiti. si vor mai fi ceilalti oameni care vor avea profit de la care vom invata.

 

Daca intri in banca transilvania acolo la biroul de relatii cu clientii daca te uiti mai bine sunt cateva firme de investitii, care arata ceva statistiici! Sunt puse in suporti de plastic. Te-ai interesat?

 

Si romanii aia care fac asa banul si vor sa iasa in public sa faca banul, UNDE SUNT?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ce zice "testare" e doar o utopie. In lumea actuala exista oameni care au satisfactie vazandu-i pe altii cum pierd. Credeti sau nu, chiar exista. 

exista si oameni carora le place sa violeze si sa ii umileasca pe altii  asta nu inseamna ca trebuie sa facem codul penal astfel incat sa le fie lor bine. america a reusit sa isi controleze strict brokerii pentru ca a vrut. de asemenea in america stii ca daca vin republicanii la putere vor scadea taxele. e vorba de ce vor oamenii pana la urma. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TESTAREGRUPURI  nu am spus nicaieri ca sunt BROKERI! Dar celor care rezultatel urla ca ei nu au nimic comun cu forexul? Lor ce le-ai face?

Oleee ! Bine spus...

 

Cum trecem la actiune?

 

Subscriu la actiune!

 Cum sa treceti la actiune ?

      Gasiti-o pe Maria ! 

                                       :))

   ce mare lucru ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba despre ce vor oamenii - in America.

M-am saturat!De ce doar in America ...

Intrebarea e: Ce putem face ca si in Romania sa fie vorba despre oameni?

 

 

  Ar trebui , ca si in romania , sa existe aceasta prevedere , conform careia , interpretarea legii , sau a unei informatii , cu rea vointa( sau din nestiinta  ), care cauzeaza pagube materiale , dar si de orice alta natura , sa fie recunoscuta  ca infractiune , infractiune majora care le faciliteaza pe toate celelate : furturi , hotii, inginerii financiare , etc ;

 

 Aici am incadra-o si pe Maria , daca  Statementul nu ar corespunde cu reclama !

Editat de Magicianul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pune problema in parlament ce sa faca acesta sa se imbogateasca tara.
Liniste..........
Intr-un tarziu un parlamentar propune sa declare razboi Americii, americanii se vor supara, vor ataca tara, vor castiga si o vor coloniza, dupa care urmeaza sa faca investiti si astfel tara se va redresa.
Se supune propunerea la vot.
Toata lumea de acord numai cel care o facuse NU.
Ceilalti il intreaba :
- Cum, tu propui si tot tu NU esti de acord ? De ce ?
- Si daca ii batem, atunci ce facem ?

Editat de Criodi
Am sters citatul postarii anterioare.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.