Sari la conținut

Offtopic Profesionist


Postări Recomandate

Se pare ca cei doi domni pe care forumul ii acceptase ca fiind un fel de anal-isti ai Vamistului, ca sa zic asa, care postau zilnic analize credibile la prima vedere,si-au facut conturile praf.

Bravo baieti! V-ati batut joc de sansa de a arata celor de pe Vamist ca, cu grija si cu bagare de seama se pot face macar pipsi daca nu si bani din treaba asta!

-90%, respectiv -88%. Bravo, baieti, inca odata.Asteptam in continuare anal-izele voastre, bazate pe procentele astea, se pare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Bai fratilor, asta e totusi o comunitate forex. Suntetit offtopic in topicul de offtopic, sa mor. Am ascuns ultimele postari despre spritualism, vodoo, religie, etc. Asta nu-i chat room universal in care sa va dati fiecare cu parerea despre politica, religie si alte astfel de subiecte. In ultimele zile numai offtopic, discutii fara niciun fel de legatura cu forexul, unul care zice ca cica suntem toti prosti, altul ca cica numai el e destept si tot asa. Am ascuns ultimele postari in speranta ca va voi mai taia din avantul asta.

 

Acuma de exemplu in loc de spiritualism pe forex wall si in extensia google chrome nu apar decat postari despre forex. Pana acum nu aparea decat despre ezoterisme. Pe bune... O analiza nu pune nimieni. In fondul ala de investitii nu se baga nimeni sa arate cum se tranzactioneaza. Toata lumea pare a discuta... despre... nimic... nu stiu. N-am ascuns postari care nu-mi convin in sensul ca se critica forumul stai linisit. A scris deltatrade pagini peste pagini in care ne explica cat de inutili suntem toti. Daca eram comunist ii stergeam lui toate postarile. Dupa cum vezi insa topicul deschis de el de vreo 15 pagini plin de discutii putin cam irelevante e inca acolo. Speram ca daca ascund postarile astea va tai din avant si poate va vin idei sa postati tranzactii, analize, etc...

 

Ma rog, se pare ca tot ce-am reusit a fost sa mai imi castig un titlu. Unul imi spusese acum ceva vreme ca cica-s nazist. Acum cica-s comunist. Interesant...

 

Apropo, discutiile sunt ascunse nu sterse. Poate Stefan sa vi le aduca inapoi la suprafata daca chiar credeti ca in acele postari exista continut extraordinal de util cititorilor pe care nazisto-comunistu de mine le-a ascuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic

In primul rand, am râs bine si cu pofta la reactia lui Criodi :))

 

In al doilea rand :

 

"daca chiar credeti ca in acele postari exista continut extraordinal de util cititorilor pe care nazisto-comunistu de mine le-a ascuns."

 

In postarea mea cu OSHO cred ca am spus in cateva cuvinte ceva ce puteam sa scriu in doua pagini sau 1000 de cuvinte. 

 

In al treilea rand, este nevoie sa destindem atmosfera catusi de putin, nu crezi ? Prea multa dezamagire si negativism pe forum, daca chiar voiai sa nu se ajunga la asta parerea mea e ca trebuia sa intervii inca de cand a inceput sa apara negativismul, nu de cand a aparut "testare" ci mai demult, no offence. Esti pasionat de psihologie asa ca am sa-ti ofer ceva de gandit la care stiu dinainte daca esti de acord sau nu . " Mentalitatea este cea care face diferenta intre un winner si un looser " . No offence , si iarta-ma ca iar am facut offtopic :)) 

Editat de Apollo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ca te-am deranjat...Exista warn intradevar, insa nu esti tu in masura sa-l aplici...

Nu stiu de ce ma mai deranjez sa raspund...

 

Din nou, promit sa nu mai raspund cu aceeasi moneda (chiar daca limba romana o stapanesc mai bine decat unii - cel putin la scris,daca nu la continut)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati inceput sa stergeti posturile care nu va convin? sunteti comunisti.....

 

vreau sa stiu cine a sters posturile si de ce?

iulik2k1, tu ca tu, da' mie cine mi-a sters motto-ul oficial "In God we trust" de pe agoniseala mea de-o viata ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miky: la limba romana stai prost cu punctuatia dar mergem mai departe, aici sunt analizate competentele in forex....

prefer sa primesc warn sa vada lumea ca nu e bine asa decat sa dispara posturi dupa cum se scoala unu dimineata.... 

 

theSeer: daca continuam in stilul asta eu imi iau jucariile si plec, stiu ca nu e nici o paguba pentru voi, nici pentru mine nu va fi.

 

pacat ca nu mai este tradelover probabil s-a suparat si el. 

aici toti se copiaza unii pe altii si incearca sa se arata mai inteligenti...  dar in forex toti sunt o apa si un pamant.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca cei doi domni pe care forumul ii acceptase ca fiind un fel de anal-isti ai Vamistului, ca sa zic asa, care postau zilnic analize credibile la prima vedere,si-au facut conturile praf.

Bravo baieti! V-ati batut joc de sansa de a arata celor de pe Vamist ca, cu grija si cu bagare de seama se pot face macar pipsi daca nu si bani din treaba asta!

-90%, respectiv -88%. Bravo, baieti, inca odata.Asteptam in continuare anal-izele voastre, bazate pe procentele astea, se pare!

 

nu au castigat niciodata bani din asa ceva. probabil acelasi pattern. au castigat 3-4 luni si dupa aceea au pierdut. cumva asta ii face sa creada ca ceea ce fac ei este bine si mai mult ...pot sa si arate la altii si sa ia bani pe asta. ori au  problema la cap si se mint in fiecare zi ca au profit cand de fapt nu au ori vor sa fie tepari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.