Sari la conținut

Ce platforma de trading folositi?


Mangusta

Platforma folosita  

7 membri au votat

  1. 1. Ce platforma folositi?

    • MetaTrader4
      5
    • MetaTrader5
      0
    • Alta
      3


Postări Recomandate

Buna ziua,

Am facut un poll si m-ar interesa sa postati in topicul acesta raspunsul la intrebarile demai jos in functie de ce ati votat.

 

1. Daca folositi MetaTrader4 ce va impiedica sa traceti la MetaTrader5?

2. Daca folositi MetaTrader5 ce unelte ati avea nevoie pentru tranzactionare?

3. Daca folositi alta platforma care este aceea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

  • Moderators

Singurele unelte care le folosesc in tranzactionare sunt chartul si butonul de buy si sell. Indiferent de platforma deci n-as sti sa iti spun ce unelete programabile m-ar interesa. Asta desi am scris destui indicatori/experti la viata mea.

 

Am luat insa destul de multe proiecte pe freelancer in ultimul an si jumatate si trebuie sa spun ca pana acum lumea nu prea pare sa fi facut trecerea la MT5. Din cele cateva sute de proiecte care le-am urmarit si cele cateva zeci care le-am luat eu numai vreo 2-3 au fost despre MQL5. E posibil ca pentru joburi MQL5 sa fie mai popular siteul mql5 si nu freelancer, dar oricum, lumea ar putea sa mearga pe mql5.com si pentru proiecte mql4 si totusi nu o face.

 

Nu pot sa iti spun deci ce m-ar interesa pe mine, dar n-as putea sa iti spun nici ce ii intereseaza pe clientii de pe freelancer. Nu am avut destula cerere pentru mql5.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.