Sari la conținut

In cautarea investitorilor!


Postări Recomandate

@apollo este un grup nu un FORUM.

 

Daca vroiam ca tot ceea ce scriu eu si public, sa fie vizualizat sau citit de toti nu mai facem grup lasam pe forum. Este privat pentru ca are ca obiectiv doar oamenii care vad forexul ca o afaceri. Forumurile cu subiect forex nu sunt locuri de divertisemnt ci locuri unde oamenii pot gasi informatie cu adevarat UTILA. Locuri unde oamenii se intalnesc sa faca AFACERI si nu sa publice filmulete hazli sau sa isi dea cu parerea( ca si cum ar conta, chiar daca cel in cauza nu are cu adevarat un background de invidiat). Nu spun ca nu sunt publicatiile unor membrii uneori hazli sau ca nu mai trebuie sa ne mai destindem cu un videoclip, dar asta in weekned cand piete sunt inchise, in rest PROFIT IN FOREX!

 

P.S. Cine vrea sa vad informatiile poate sa devina membru si daca nu ii place ceea ce gaseste este liber sa se retraga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@apollo este un grup nu un FORUM.

 

Daca vroiam ca tot ceea ce scriu eu si public, sa fie vizualizat sau citit de toti nu mai facem grup lasam pe forum. Este privat pentru ca are ca obiectiv doar oamenii care vad forexul ca o afaceri. Forumurile cu subiect forex nu sunt locuri de divertisemnt ci locuri unde oamenii pot gasi informatie cu adevarat UTILA. Locuri unde oamenii se intalnesc sa faca AFACERI si nu sa publice filmulete hazli sau sa isi dea cu parerea( ca si cum ar conta, chiar daca cel in cauza nu are cu adevarat un background de invidiat). Nu spun ca nu sunt publicatiile unor membrii uneori hazli sau ca nu mai trebuie sa ne mai destindem cu un videoclip, dar asta in weekned cand piete sunt inchise, in rest PROFIT IN FOREX!

 

P.S. Cine vrea sa vad informatiile poate sa devina membru si daca nu ii place ceea ce gaseste este liber sa se retraga.

 

Nu m-ai inteles. Dar nici nu o sa insist sa ma intelegi.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

@apollo este un grup nu un FORUM.

 

Daca vroiam ca tot ceea ce scriu eu si public, sa fie vizualizat sau citit de toti nu mai facem grup lasam pe forum. Este privat pentru ca are ca obiectiv doar oamenii care vad forexul ca o afaceri. Forumurile cu subiect forex nu sunt locuri de divertisemnt ci locuri unde oamenii pot gasi informatie cu adevarat UTILA. Locuri unde oamenii se intalnesc sa faca AFACERI si nu sa publice filmulete hazli sau sa isi dea cu parerea( ca si cum ar conta, chiar daca cel in cauza nu are cu adevarat un background de invidiat). Nu spun ca nu sunt publicatiile unor membrii uneori hazli sau ca nu mai trebuie sa ne mai destindem cu un videoclip, dar asta in weekned cand piete sunt inchise, in rest PROFIT IN FOREX!

 

P.S. Cine vrea sa vad informatiile poate sa devina membru si daca nu ii place ceea ce gaseste este liber sa se retraga.

 

Nu m-ai inteles. Dar nici nu o sa insist sa ma intelegi.

 

Bafta.

 

Pai n-ai inteles Apolo, grupurile nu toate sunt publice. De exemplu, eu, daca as vrea sa imi pun semnalele de tranzactionare si as dori sa le dau doar unor membrii Vamist, sa zicem ca nu sunt gratuite, atunci normal ca ma intereseaza sa nu intre oricine pe grup ci doar cei ce au platit, intelegi? Acesta este doar un exemplu. Grupurile pot fi private din mai multe motive. Face parte din ideea de libertate si intimitate pentru care au fost create, de la bun inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci johnbull.pe 22 martie fac o luna de trade.si contul e inscris automat si la un concurs.asa ca daca fac cel mai mare return in cont pe luna martie vine si premiul.cel de luna trecuta a facut 47%.asa ca am sanse.am intrat in arena johny!!!!

Editat de sincu_viorel1987
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.