Sari la conținut

In cautarea investitorilor!


Postări Recomandate

si acestea fiind zise am reusit sa mai fac doua tranzactii in piata asta adormita.per total in aceste doua zile de trading am inchis si aceasta zi cu un profit total de 7,7%.un profit frumusel zic eu.vorba lui johnbull:"dobanda bancii pe mai bine de un an si jumatate".va doresc o seara cat mai placuta si green pips tuturor.

DetailedStatement.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, Oltciter! Ai adormit in dimineata asta? Sper ca esti ok. M-am obisnuit ca dimineata, la cafea, sa ma uit la analizele tale: simple, pe intelesul tuturor! Sanatate multa!

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cocolino/ nu ma deranjezi deloc, ca n-am nimic de ascuns! sunt conturi reale, cu bani reali si daca fac profit, ma vin inca 100.000. Cum am procedat: statement pe minim 6 luni, sa nu le zici de zeci-sute de procente ca n-o sa te creada, mai ales daca esti tanar, un 25-30% pe an multumeste orice investitor serios. Oricum, marea majoritaten-o sa te bage in seama si oricum considera forexul un joc de noroc si-ti inchid telefonul.Dupa ce ai statement, dai cateva sute de telefoane, zeci de intalniri, ca sa-ti intre 2-3 clienti.baza de date e pe 828.ro, adica firme, cifra de afaceri, nr de telefon. io asa am facut.Nu accepta clienti sub 10.000, ca cu saracii e belea: au 2 lei si-o chifla-n burta si au impresia ca au bani. fara 10.000 iti pierzi timpul. poti sa ma intrebi orice, ca n-am nimic de ascuns, de nimeni.

post-6531-0-20858100-1359052637_thumb.png

post-6531-0-28086800-1359052648_thumb.png

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.