Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Profit de $40 000 [cum incearca unii sa ne pacaleasca]

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 Average Joe

Average Joe

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 24 posts

• Tranzactionez din 2011
  • Broker curent Gain Capital
  • Strategie/tehnica folosita ICT(Inner Circle Trader)

Posted 30 November 2011 - 11:45 PM

Hahaha.Nici eu nu am stat sa vad daca e real sau demo,nu stau sa instalez platforme de la saxo sau mai stiu ce....dar ma intreb ce ar fi avut de demonstrat???
Posted Image

Edited by Average Joe, 30 November 2011 - 11:47 PM.

• 0

#22 iulik

iulik

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 343 posts

• Tranzactionez din 2010
  • Broker curent armada
  • Strategie/tehnica folosita ufo

Posted 01 December 2011 - 02:45 AM

ANAF Nr: 4187835 data: 22-11-2011
ANUNT COLECTIV SOMATIE DD 30-03-2011 SI 06-04-2011.
Vezi ca te cauta astia ca le-au intrat 16% doar din contul demo.
  • 0

#23 Criodi

Criodi

Forexist activ

• Moderators
  • PipPipPipPipPip
  • 499 posts

Posted 17 February 2013 - 02:51 PM

Toate postarile de deasupra mea au fost puse off-topic intr-un alt thread. Initial am ascus aceste postari pentru a curata topicul original. Mi-am adus insa acum aminte de ele si m-am gandit ca pentru posteritate, dar si pentru a reaminiti tuturor ca nu tot ce zboara se mananca si ca nu tot se ce vede pe net e real ar fi bine sa adun toate aceste postari si sa le pun in acest topic.
  • 0

Project Mayhem. Organized Chaos. The Bureaucracy of Anarchy. Support groups. Sort of.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.