Sari la conținut

Money Managers si PAMM


ovidiubenone

Postări Recomandate

Acest topic ( subiect) este dedicat investitorilor si tarderilor profitabili. O metoda de a face mai multi bani pentru ambele parti.

 

Dupa ce o sa vad ceva miscare o sa incep sa fac propuneri concrete cu screen shootere de pe conturile mele reale.

Editat de ovidiubenone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Deci ca sa sparg ghiata,

 

Sunt investitor si puteti vedea un cont real cu durata peste 1 an profitabil in sistem PAMM. Acesta spulbera orice scepticism cum ca nu se poate face profit in Forex.

 

Performante reale cine mai are, este invitat sa pun la vedere ca oricine nu crede, sa vorbeasca dupa ce analizeaza mai bine.

post-4457-0-29852400-1362004379_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

@ovidiubenone

Motivul pentru care am aderat la Profit in Forex! este schimbul de informatii.Ma intereseaza orice oportunitate de a face bani cu ajutorul Forex.Sunt full-time trader asa ca timp pentru Forex am.

Deocamdata ma intereseaza sa deshid un cont Pamm MaM.Dar fara a  fi trader reglementat, conditii bune de tranzactionare si suma minima cu  care un investitor  poate deschide contul.

Ma intereseaza sa  deschid cont la toti brokerii care ofera NO DEPOSIT BONUS si obligatoriu sa aiba platforma mt4 sau 5

Informatii despre firme prop trading(firme la care tranzactionezi pe banii lor) la care poti tranzactiona remote.

Editat de Tim_isoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.