Sari la conținut

Ce doresti de la acest grup?


ovidiubenone

Postări Recomandate

"Dar daca as da-o as cere foarte mult. De la 10.000 de euro in sus"

 

10euro nu e mult ma mai gandesc

 

 

viseaza in continuare....

 

e plin internetul de scamatori care vand solutii minune. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aceasta este atitudinea de forum nu de grup.

Aici ai voie sa spui chiar si o critica daca are ceva constructiv, in ceea ce ai spus tu nu este nimic.

 

Un trader prin definitie cred ca este visator. Eu sunt, doar ca filtrez visele prin prisma cifrelor si unele reguli care m-au ajutat.

 

Deci orice postati aici trebuie sa ajute, atfel poti sa le postezi pe forum.

 

P.S. Cred ca dirzuandreiovidiu ti-a dat materialul necesar sa nu mai fie nevoie de astfel de replici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

@ovidiubenone

 

Daca tu ai deschis grupul, deschide tu un topic, fa tu primul pas. Nu poti sa deschizi un topic doar de dragul de a face pe altii sa ia initiativa. Trebuie sa ai un plan foarte bun a ceea ce vrei sa faci altfel e risipa din timpul tau si al nostr, desigur. Sper ca ma intelegi.

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 10 luni mai târziu...

Salut,

Motivul pentru care am aderat la Profit in Forex! este schimbul de informatii.Ma intereseaza orice oportunitate de a face bani cu ajutorul Forex.Sunt full-time trader asa ca timp pentru Forex am.

Deocamdata ma intereseaza sa deshid un cont Pamm MaM.Dar fara sa fi trader reglementat, conditii bune de tranzactionare si suma minima cu  care un investitor  poate deschide contul.

Ma intereseaza sa  si deschid cont la toti brokerii care ofera NO DEPOSIT BONUS dar obligatoriu sa aiba platforma mt4 sau 5

Informatii despre firme prop trading(firme la care tranzactionezi pe banii lor) la care poti tranzactiona remote.


 
Editat de Tim_isoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Full time trader, insemna ca TRAIESTI DIN FOREX? Cum reusesti? Eu am incercat de curand vreo 6 luni si m-am plictisit grav de tot. Nu vorbesc de latura banilor ca de mai erau ceva, dar cu ochii in grafice chiar mi se pare plictiseala. Cateva ore zilnic merge dar toata ziua saptamanal nu.

 

Ca m-ai facut curios cum poti deveni trader autorizat in romania? Se poate asta pentru forex sau dor pentru actiuni?

 

Toti brokeri? Nu e suficient un broker bun?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Full time trader, insemna ca TRAIESTI DIN FOREX? Cum reusesti? Eu am incercat de curand vreo 6 luni si m-am plictisit grav de tot. 

 

Ti-as raspunde eu dar prefer sa iti arat un citat dintr-o carte pe care il recomand tuturor ochilor care il vor citi . 

 

post-3825-0-53740400-1396440682_thumb.jpg

Editat de Apollo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ovidiubenone

Nu ma plictisesc sa tranzactionez, sa studiez. Este serviciul meu, si are foarte multe avantaje.Am si timp liber in timpul saptamanii, merg la sala, joc fotbal.

Ma refeream la autorizarea pentru a lucra cu alte fonduri decat cele personale.Oricum nu ma intereseaza autorizarea pe Romania

Toti brokerii care ofera no deposit bonus, pentru ca iubesc sa primesc cadouri(credit nerambursabil)

Din ratiuni de risc(faliment) si comparatie intre serviciile oferite consider ca este mai bine sa lucrez macar cu 3 brokeri.

Editat de Tim_isoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.