Sari la conținut

Cereri invitatii (obtinerea statutului de membru al grupului de trading)


Postări Recomandate

  • Management

Toate discutiile de pe grup sunt momentan publice si oricine le poate urmari fara sa fie membru. Daca doriti sa si postati, trebuie sa deveniti membru al grupului. Statutul de membru se obtine printr-o invitatie din partea unui alt membru al grupului. Asa ca aici puteti cere o astfel de invitatie. 

 

Dupa ce ati devenit membru, veti avea dreptul de a posta in toate sectiunile care nu sunt exclusiv pentru traderi si veti avea dreptul de a fi promovat la rangul de trader. Practic, ierarhia, de la cel mai mic rang la cel mai mare, arata in felul urmator (rangurile mai mari au toate drepturile rangurilor mai mici):

 

  • Vizitator - poate sa citeasca toate postarile;
  • Membru al grupului - poate sa posteze in toate sectiunile care nu sunt exclusiv pentru traderi;
  • Trader - poate sa posteze in sectiunile care sunt exclusiv pentru traderi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Un nou trader s-a alaturat fondului (mi-a cerut invitatia pe privat). Numele lui este Chris. Am scris aici pentru a vedea si ceilalti.

 

Ideal ar fi sa cereti invitatii aici, public. Sunt mai mari sansele sa primiti invitatia mai repede pentru ca orice membru al grupului care citeste mesajul vostru va poate invita. Nu uitati ca dupa ce primiti linkul cu invitatia sa dati click pe "Join Group"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua ! tranzactionez forex de 2 ani si sunt onorat sa particip la acest fond! Este o idee foarte buna! Deci riscul pe tranzactie trebuie sa fie 2% si sa ai maxim 30% drawdown?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

O noua invitatie a fost trimisa catre Inginer. Si se pare ca e deja acceptata. @Inginer, sa-mi spui daca vrei sa si tranzactionezi in cadrul grupului. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Management

@buluboc, imi cer scuze pentru intarziere, am trimis acum invitatia.

 

@ceilalti, orice membru al grupului poate invita alti oameni in grup (atentie, invitatia este numai pentru a obtine statutul de membru al grupului si nu implica automat obtinerea statutului de trader in cadrul Fondului). Tot ce trebuie sa faceti este sa mergeti pe prima pagina a grupului si sa folositi butonul "Invite".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.