Sari la conținut

Cereri invitatii (obtinerea statutului de membru al grupului de trading)


Postări Recomandate

  • 2 luni mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...

Salut. Interesanta ideea cu myfxbook. Detin un cont MAM de administrare la GKFX si poate ar fi o idee buna sa devin membru cu contul Master. Nu e de 100K, dar e real si respectă limitele riscului propuse de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Forex4Life

Salut

Bine ai venit. Numai eu am ramas de acolo care mai tranzactioneaza. Ideea este foarte buna. Ar fi bine sa fim amandoi care tranzactionam in timp real. Eu am propus ca cei care nu mai tranzactioneaza in grup si care nu si-au mai updatat platformele de luni de zile sa fie eliminati din tabel.

 

O zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Vaxx

Salut,

Asta e întradevar putini sunt cei care se țin pe termen lung. În ceea ce ține de eliminare, da poate după un an mai trebuie curățată lista grupului. Ideea e că mai sunt unii care la început clachează dar își revin. Aștept acum să ma adauge si pe mine pe lista membrilor. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca ideea fondului de investitii s-a demonstrat, multa caramida in piept si rezultate cu note de minus infinit....

si mai cred ca o semnatura cu un cont real si pozitiv conteaza mai mult decat 100 de conturi demo pe plus.

daca esti master pe demo poti sa mai castigi niste concursuri cu premii mici si cam atat.

forumurile de forex sunt cam parasite, oamenii au realizat realitatea, au taiat optionalele de la ferrari si s-au apucat de munca.... belgravistan exista dar nu din forex.  :48:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista si in forex, dar si aici e aceeasi munca zilnica, ba chiar mai solicitanta dpdv psihic. Belgravistanul il vom construi an de an cu +20-30%, alteori cu 0% pe an - ca na asta e viata mai facem si greseli, Asta e simpla cheie a succesului pentru care trebuie răbdare, iar fonduri pentru investitii gaseste fiecare cum poate. Dar v-as sugera ca e mai simplu să furi o banca și să constitui capitalul de baza, decat să-ti vină ideea tâmpită să ajungi de la 1K la 100K, ca apoi sa realizezi un venit anual decent din 20-30%. Iar cu puțină răbdare și rezultate bune pe real timp de 2-3 ani apar și investitori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de real cine vrea sa urmareasca contul meu, plus cred ca de login si parola de investitor va fi nevoie pentru a conecta contul la fondul Alpha.

 

Server: GKFX-FX-CFD Live

 

Login: 42008

 

Parola: forex4life

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.