Sari la conținut

nimeni nu castiga. cel putin nu de pe forumuri.


Postări Recomandate

@testaregrupuri nu ma intereseaza CE CREZI ci ceea ce poti demonstra! Nu are importanta DACA tu crezi sau nu, important este DACA ESTE ADEVARAT sau nu ceea ce crezi.

 

Faptul ca oamenii au crezut atatea sute de ani ca pamantul este plat, asta nu a schimbat pamantului forma. Dar odata ce ei au crezut adevarul au avut loc o gramada de revolutii in modul lor de gandire, descoperiri geografice, explicati ale unpr fenome, etc.

 

Intrebarea de mai sus asteapta un singur raspuns DA SAU NU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic
  92 user(s) are reading this topic

3 members, 89 guests, 0 anonymous users 

 

Dovada incontestabila ca romanului ii place painea si circul. Pentru aia 89 de guests, puneti dreac mana si invatati si nu mai beliti ochii la contraziceri. Ne mai miram de ce e vai si-amar de Romania. Din cauza astora care nu pot trai barfa si circul. Mi-e sila de asa specimene.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic
 92 user(s) are reading this topic

3 members, 89 guests, 0 anonymous users 

 

Dovada incontestabila ca romanului ii place painea si circul. Pentru aia 89 de guests, puneti dreac mana si invatati si nu mai beliti ochii la contraziceri. Ne mai miram de ce e vai si-amar de Romania. Din cauza astora care nu pot trai barfa si circul. Mi-e sila de asa specimene.

 

 

 

92 users sunt mai destepti decat  tot restul. ce sa invete mai apolo? poate de la tine cate ceva? asta este cel mai educativ topic de pe vamist. asta este topicul pe care as fi vrut sa-l citesc acum multi ani. nu m-ar fi oprit sa caut ceva care sa mearga. la cate porcarii pe metru patrat n-am citit si ghici ce? toate parerile veneau de la oameni care nu faceau profit sau mai rau din carti scrise de oameni care nu faceau profit! o uriasa minciuna. sa va prezint metoda mea cu care sunt profitabil... nu asa trebuie facut ci altfel....  tradingul este... nu mai dau 2 bani pe astea.

cu astea fiind spuse io am zis ce aveam de zis. daca ar fi sa impunem transparenta la brokeri si intermediari nu am mai avea tepe si forexul ar fi ceea ce trebuie sa fie . o piata unde succesul este rar.

Editat de testaregrupuri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, discutia asta, care e mai tare, care are dreptate, nu este constructiva. Mai util ar fi de citit cartile alea 2 de care am pomenit, plus multe altele.

Cred ca mare parte din cei 89 guests de care pomeneste Apollo stau doar doar prezinta ovidiubenone vreo strategie al carei randament s-o umileasca pe maria forexista :x .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am impresia ca nu prea stii cum fuctioneaza myfxbook.com si o sa iti fac un pic INSTRUCTAJUL. MOCA!!!!!!!!!!

 

Contul pe care l-ai vazut tu a fost monitorizat de functia AUTOUPDATE. Functie data in judecata de cei de la mql4 care nu isi mai "vindeau" minunea lor lansata cu atata fast numita "SIGNALS"

 

Cei de la myfx m-au "amenintat" ca functia autoupdate v-a reveni si am asteptat vreo 3 luni sa isi revina. Nu a revenit(asta din cate stiu eu) si am vrut sa fac monitorizarile sa mearga cu Publisher. Am incercat sa fac sa mearga publisherul direct pe monitorizarea respectiva care pana atunci mersese doar cu autoupdate.

 

Si dupa ce 3 ore m-am luptat cu Publisherul sa il fac sa mearga si pe contul repectul respectiv nu am reusit deloc. Am preferat sa il sterg si sa fac o noua actualizare dar pe un alt link in interiorul myfx dar pe aceasi cont real. Stiam ca o se stearga monitorizarea care ti-am oferit-o si de asta am insistat atat timp sa o "salvez" dar fara rezultate favorabile.

 

Monitorizarile mele au caracter personal si le folosesc pentru a analiza performantele de pe propriile conturi si in anumite cazuri, le fac publice pe unele pentru timp nelimitat-cum este EWA System care a fost tranzacionat de cineva care spune ca foloseste Elliot Waves Analysis care credeam ca e o porcarie; ca e arta nu stiinta ca important nu e ce spune teoria ci CINE O CITESTE. Exact aceasi regula este si la citit in cafea, carti de tarot, ghioc si lista poate continua. Aceasta monitorizare o las acolo sa vada oamenii ce poate STRATEGIA! Si sa nu mai pierda vreamea cu PORCARI!- iar altele in regim"limitat" pentru a mai clati oamenii un ochi nu pentru a face pelerinaj(cam asta se intampla cu peste jumate din monitorizari)!

 

Intrebarea ramane, DA SAU NU?????????????????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, discutia asta, care e mai tare, care are dreptate, nu este constructiva. Mai util ar fi de citit cartile alea 2 de care am pomenit, plus multe altele.

Cred ca mare parte din cei 89 guests de care pomeneste Apollo stau doar doar prezinta ovidiubenone vreo strategie al carei randament s-o umileasca pe maria forexista :x .

Strategia pe care o olosesc pe contul respectiv,necesita multa programare bani multe mii de euro si cateva VPS-uri. Ori pe forumul asta cred ca numar pa degetele de la o mana cei care isi permit asa ceva, dar amite sa si VREA sa faca asa ceva.

 

Pe vamist nu prea se trateaza subiecte serioase! Aici se spunem glume, bancuri, socializam, ne dam in petec. Mai apare unul cu ceva cifre si vine altul si pune ca este O NULITATE!

 

Chestiuni de astea care se intamplau la gradinita. Asta este si nivelul general la noi pe forum. Daca nu credeti verificari baypips.com si vedeti cate nivele puteti absolvi.

 

Si chiar daca m-a apuca sa fac publica strategia nu as face-o pe vamist. Sa vina dirzu si sa imi spuna ca nu e buna si criodi sa imi scrie iar 2 pagini despre ceea ce am spus eu sa mor de plictiseala pana termin de citit?- NO THANKS!

 

Eu inainte sa iau sfaruti de la cineva in trading mai intai vreau sa vad rezultatele persoanei respective. Am vrut sa invat EWA am pus banul meu real sa vad daca teoria in mainel profesorului face perfoamnte. Am vazut si am fugit. http://www.myfxbook.com/members/ovidiubenone/ewa-system/666170

Pentru toti carora le-ar veni idea sa ma contrazica !

 

Si totusi ceva cifre sa nu mor de curios? Te cred si pe cuvant! Ma intereseaza doar Montly average return si DD(MAx Balance supra Equity minim in acea perioada)! O cifra se poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este acelasi cont. bine ca l-ai sters. asa cum o sa il stergi si pe asta in cateva luni. sa ii facem totusi o poza ca  poate vor mai fi oameni in viitor care vor citi si nu as vrea sa am prilejul sa nu am dreptate cu ceea ce spun.

 

Bun asa eventual poti salva si pagi in format html! Sa o puna cineva aici sa vada toata lumea, eu am incercat dar nu am reusti sa ramana si graficele decat restul- si graficele sunt baza. Uite daca vrei si promiti sa il tii iti dau linkul sa il tii la semnatura. Vrei?

 

Si intrebarea ramane DA SAU NU? E asa de greu de raspuns?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.