Sari la conținut

Hai sa va spun un secret


Stefan

Postări Recomandate

nu poti purta o discutie cu el pe tema asta, fuge la taticul sa spuna ca au aruncat copii cu oua in el :))

este cel tare user de pe vamist aduce ce-a mai multa valoare pe forumul asta. ia-l acasa.

eu am incheiat subiectul. 

  • Upvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... "sa vedem si noi cat de bun este el". Ti-a trecut prin minte sa-l intrebi (aaaa, cum sa ma exprim) personal, nu aruncand cu noroi pe forum?

 

Tu esti mama tuturor ranitilor? Incepatori, fraieri, reclama mascata, sarlatanie ce mai poti nascoci?

Alo, domnu! Ai probleme cu logica?

Eu aici arat FAPTE clare nu nascociri! S-o luam in ordine cronologica:

 

FAPTUL 1:

 

17 aprilie 2012, 15:07:

http://fxtrader.ro/forum/forum-comercial/1064-morraevo-trading-group

Darzu se pretinde un mare trader care nu numai ca "Detinem solutii atat pentru scalping, intra-day cat si pentru swing-trade si raspundem oricarei cereri si provocari in acest sens." ba chiar ofera si "realizarea de strategii profitabile (la cerere si nu numai) cat si consiliere particulara (formarea ca trader, decizii din piata, samd)".

Bineinteles "toate contra-cost".

 

FAPTUL 2:

La un an de zile distanta Darzu intr-un interval de 3 luni de zile baga un cont de $100000 in pamant! De la $100000 la $0 in 3 luni de zile!

 

Ce dovezi vrei mai mult de atat? Zici ca sunt mama ranitilor? Pai daca ar fi ca pe lumea asta sa apar pe cineva as apara mai degraba pe fraieri si pe prosti decat pe smecherii sarlatani! Prostul cel putin asa s-a nascut, nu e vina lui ca e prost. Desi smecheria e ridicata la rang de mare cinste si respectata in Romania, din partea mea smecherul sarlatan merita doar o flegma intre ochi!

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atacurile devin tot mai virulente la topicul de semnale al lui Darzu. Nu sunt de acord deloc cu ce face darzu, i-am zis si lui, dar nici sa se continue cu prostia asta de conflict in care s-au prins tot mai multi impotriva lui.

 

Baga de seama ca din cauza lipsei interventiei tale membrii se inchid in ei si refuza sa mai posteze. Doar tu esti vinovat pentru ca nu te ocupi suficient. E forumul tau si lumea trebuie sa joace dupa cum le canti tu.

 

 

 

daca tu te apuci sa dai strategii si sfaturi ca si cand ai fi profitabil io zic ca ar fi chiar bine daca s-ar inchide in ei pentru o perioada lunga pana cand devin ceea ce au mintit ca sunt inca de la bun inceput.

Editat de testaregrupuri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intra putin si vezi care a fost (sau este) scopul acelui fond si dupa mai povestim!

 

http://forum.vamist.ro/topic/3940-topic-de-prezentare-si-regulament-intern/

Responsabilitati generale

 

1. Nu iti distruge capitalul.

2. NU ITI DISTRUGE CAPITALUL.

3. Fa profit.

4. Posteaza macar odata pe saptamana o analiza a pietei si expune motivele din spatele tranzactiilor tale.

 
l-am mai vazut odata pierzand si pe explorerul de la forexfactory. nu-l mai are public acum.
cum a zis si mister black odata ce incearca sa vanda ceva il face tepar pe fata.
daca tu crezi ca ai ce invata de la el minte-te singur. restul vor rezultate.
Editat de testaregrupuri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.