Sari la conținut

Conferinta Forex 2013


Stefan

Postări Recomandate

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • Management

Multe glume cu "Maria" pe la conferinta :) Imi place totusi directia si dorinta de educare a publicului si de reglementare a domeniului. Sper sa nu ramana doar vorbe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Maria e celebra. E cunoscuta in toate cercurile, nu numai pe Vamist :) Inca nu s-a terminat si apropo de cine e prezent, cred ca jumatate din sala uraste Vamist-ul (reprezentanti ai unor societati de brokeraj) si cealalta jumatate nu a auzit de Vamist (jurnalisti, reprezentati de institutii publice, etc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Una dintre intrebari a fost daca exista statistici oficiale cu privire la nr de investitori pe Forex. Raspunsul a fost lung, plictisitor si pe langa subiect. Concluzia (la insistenta a doi tineri jurnalisti de la Mediafax): nu exista. Si asta imi aduce aminte sa public rezultatele sondajului facut de Vamist in 2012.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Nu am stat pana la final, dar la pauza m-am bucurat sa vad si oameni de la firme romanesti de brokeraj care apreciaza Vamistul. Deci m-am inselat, nu era chiar 50% din sala... era cam 49% :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.