Sari la conținut

Intrebare incepator...


Natborkil

Postări Recomandate

As dori niste sfaturi in ideea in care as vrea sa incep sa tranzactionez pe bani reali, insa doar o suma mica, sa zicem 100 USD, nu in ideea de a face neaparat profit cat sa castig experienta.

 

Imi puteti recomanda:

1. o firma serioasa

2. sa folosesc MT4

3. sa nu pierd prea mult timp cu drumuri acte, preferabil sa se rezolve totul online

 

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori niste sfaturi in ideea in care as vrea sa incep sa tranzactionez pe bani reali, insa doar o suma mica, sa zicem 100 USD, nu in ideea de a face neaparat profit cat sa castig experienta.

 

Imi puteti recomanda:

1. o firma serioasa

2. sa folosesc MT4

3. sa nu pierd prea mult timp cu drumuri acte, preferabil sa se rezolve totul online

 

 

Multumesc.

 

Daca vrei o petarda de broker , alege Admiral Petardetz . Daca vrei broker decent alege Dukascopy Europe. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei o petarda de broker , alege Admiral Petardetz . Daca vrei broker decent alege Dukascopy Europe. 

Read more: http://forum.vamist.ro/topic/4208-intrebare-incepator/#ixzz2tyIJbKBW

 

Mai speriat, aualeu dar de ce Admiral e petarda?, nu de alta dar am bani la ei.  :ohno: 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori niste sfaturi in ideea in care as vrea sa incep sa tranzactionez pe bani reali, insa doar o suma mica, sa zicem 100 USD, nu in ideea de a face neaparat profit cat sa castig experienta.

 

Imi puteti recomanda:

1. o firma serioasa

2. sa folosesc MT4

3. sa nu pierd prea mult timp cu drumuri acte, preferabil sa se rezolve totul online

 

 

Multumesc.

 

Eu folosesc ceva asemanator la GKFX , cu support din UK (cu cei din Romania m-am certat de multe ori la telefon si nu imi plac :) )

 

1. sper ca e firma serioasa ...

2. are mt4

3. am rezolvat totul online

 

Imi place la ei ca sunt din UK (nu estonia, rusia, bulgaria, cipru, sau mai stiu eu ce pacaleli de tari din lumea a 2 a), autorizati si reglemantati de Financial Conduct Authority ( FCA ) , au foarte foarte multe instrumente oferite la tranzactionare ( forex, indici, marfuri, cfd-uri pe o sumedenie de actiuni), iar pe platforma mt4 ordinele le deschid fara requote-ari, merge bine...

 

Ce nu imi place la ei : sunt market makeri , spread-uri destul de mari fata de Dukascopy si nu imi place ca au costuri de transfer de 1.5% la depunerea banilor in cont, dar trec cu vederea asta pentru ca au limita mica de depunere ( incepand de la 20 usd ) . 

 

http://www.gkfx.co.uk/Payment-Methods

Editat de danpav86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.