Sari la conținut

Țintă : 20% pina la finele lui 2015 doar cu EURUSD, EURHUF SI EURRON


  

8 membri au votat

  1. 1. Credeti ca voi reusi sa fac 20% profit pina la 31.12.2015 folosind doar tranzactii pe EURUSD,EURRON si EURHUF?

    • Da
    • Da, Dar cu mult noroc :)
    • Nu
      0


Postări Recomandate

Am un cont de 8.950 USD. Incep de azi, iar pe 31.12.2015 vreau sa am in el 11.000 USD. Nu voi tranzactiona decit EURUSD,EURRON si EURHUF. 

 

Credeti ca voi reusi???

 

Am sa va postez periodic evolutia. Nu stiu daca voi avea timp zilnic sa va postez evolutia, dar voi incerca.

 

DISCLIMER : nu faceti ca mine daca nu sunteti stapini pe situatie. Cu alte cuvinte.....Nu ma copiati

post-5493-0-11601100-1419238096_thumb.jpg

Editat de valim1975
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. 2000 usd pe an inseamna vreo 6 dolari pe zi. Vor fi zile si cu 50, dar vor fi si zile in care iau doar dobinda de vreo 3-4 dolari. Oricum, EURRON este dat la 4.40 in martie 2015.... Vedem...

 

Apropos, anul acesta am inceput de la 7023 usd, am pirdut peste 2000 pe usdrub, si tot am facut aproape 2000...

post-5493-0-57830100-1419255373_thumb.jpg

Editat de valim1975
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ma...dar e exact invers:). In decembrie si in aprilie vin romanii din strainatate sau se trimit mai multi bani. Este al doilea an cand Isarescu a jucat la cacealma. A spus ca leul s-a tolanit la 4.4xx. Ala era semnal de depreciere, fiinca acum speculantii se bat cu gloata de romani care trimit bani in tara. Iar BNR nu isi iroseste munitia. Daca va fi stabilitate in tara, nu il vad mai sus de 4.42. Dar vedem........ cert este ca nu va sari de 4.65, fiinca ar insemna variatie peste 5%, iar Isarescu tine la stabilitate. E vorba de un pariu al lui ca Romnaia este mai buna decit Zona Euro, ca si politica monetara..

Editat de valim1975
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.