Sari la conținut

Morning Trading on NYSE/NASDQ special pentru prietenul meu "Tim_isoara"


Postări Recomandate

Ok. Ai profit azi. Dar luna aceasta ai? Daca ai profit e mai mare de 5%? Dar tranzactii pe minus care nu sunt inchise inca. Contul este demo sau real? Ca nu scrie.

Ce zici prietene?

Eu pot sa-ti arat profitul procentual de luna aceasta. Nu este formidabil dar exista. Profitul meu este mai mare de 5%, deja, pe februarie.

Editat de Tim_isoara
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Ai profit azi. Dar luna aceasta ai? Daca ai profit e mai mare de 5%? Dar tranzactii pe minus care nu sunt inchise inca. Contul este demo sau real? Ca nu scrie.

Ce zici prietene?

Eu pot sa-ti arat profitul procentual de luna aceasta. Nu este formidabil dar exista. Profitul meu este mai mare de 5%, deja, pe februarie.

Mai relevant ar fi profitul pe ultimele 12 sau 6 luni.

 

Referitor la postarile astea cu profitul pe o zi sau profitul pe o saptamana sau pe luna... mai mult va faceti reclama proasta. Daca aveti curaj sa ne aratati evolutia contului pe ultimele 6 luni sau macar cum face valim, mai bine nu mai incercati sa impresionati.

Editat de hill
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hill

E bine sa gandesti.

Sergiu Fuior are un topic unde vinde un produs. Si arata doar poze nu si rezultate.Ar fii normal si obligatoriu sa arate rezultate.

Eu nu vand nimic. Asa ca este o diferenta majora intre mine si Sergiu. Hill ai inteles ideea.

Cu toate acestea totusi.

In cursul anului trecut am avut un cont public, media profitul era mai mare de 30% pe luna.

Si pentru "reclama proasta", afisez luna februarie.

Dupa cum am spus profitul e mai mare de 5% deja, m-am uitat mai bine si este de 90,3%.

Asta e sper sa am si luni mai bune.

Hill butonul rosu e in dreapta. Stii cum sa-l folosesti.

Si poza cu "mind".

post-7921-0-24162600-1424839653_thumb.pngpost-7921-0-77561900-1424841504_thumb.png

Editat de Tim_isoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, 

sunt foarte recunoscator pentru replici, dar cel mai important ce vreau sa spun este ca, NU VIND NIMIC !!!

Chiar daca se dreseaza careva pentru ca eu sa il invat sa tranzactioneze pe stock o fac cu cel mai mare drag, din perspectica ca transmit experienta mea, (si aceasta numai in cazul in care el sau ea este adecvat la minte).

Dar aceasta necesita timp, si dupa cum conoasteti timpul costa bani.

 

Si cel mai importat, persoanele care inteleg perspectiva si avantajele tranzactionari pe stock nu se mai uita la plata pentru cunostinte. Fiindca eu la rindul meu la fel am platit pentru timpul si indrumare spre o tranzactionare stabila pe actiuni fara sa mai cer si statistica de minim 6 luni.

Am vazut -- mi-a placut -- am invatat. 

 

Si inca, inceputurile mele au fost ca si la ceilalti 90% pe FOREX,  timp in care mai mult am perdut bani decit am generat. Da timp cheltuit ....... :)

Pe dealta parte,  vreau ca lumea sa inteleaga si sa stie ca mai au si alta oputunitate spre alegere in tranzactionare pe pietile financiare. 

 

Pentru cei care imi cer mai ca si parola de la cardul bancar, stimatii mei probabil ca sunteti prinsi in plasa forex-ului (eu am fost) , incercati felurite minuni de indicatori (aici si eu am luat tiapa), sau pur si simplu nu sunteti pragatiti de a tranzactiona pe stock (poate fi si asta, din diferite convingeri).

 

Cu mare respect, Fuior Sergiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, 

sunt foarte recunoscator pentru replici, dar cel mai important ce vreau sa spun este ca, NU VIND NIMIC !!!

Chiar daca se dreseaza careva pentru ca eu sa il invat sa tranzactioneze pe stock o fac cu cel mai mare drag, din perspectica ca transmit experienta mea, (si aceasta numai in cazul in care el sau ea este adecvat la minte).

Dar aceasta necesita timp, si dupa cum conoasteti timpul costa bani.

 

Si cel mai importat, persoanele care inteleg perspectiva si avantajele tranzactionari pe stock nu se mai uita la plata pentru cunostinte. Fiindca eu la rindul meu la fel am platit pentru timpul si indrumare spre o tranzactionare stabila pe actiuni fara sa mai cer si statistica de minim 6 luni.

Am vazut -- mi-a placut -- am invatat. 

 

Si inca, inceputurile mele au fost ca si la ceilalti 90% pe FOREX,  timp in care mai mult am perdut bani decit am generat. Da timp cheltuit ....... :)

Pe dealta parte,  vreau ca lumea sa inteleaga si sa stie ca mai au si alta oputunitate spre alegere in tranzactionare pe pietile financiare. 

 

Pentru cei care imi cer mai ca si parola de la cardul bancar, stimatii mei probabil ca sunteti prinsi in plasa forex-ului (eu am fost) , incercati felurite minuni de indicatori (aici si eu am luat tiapa), sau pur si simplu nu sunteti pragatiti de a tranzactiona pe stock (poate fi si asta, din diferite convingeri).

 

Cu mare respect, Fuior Sergiu.

Despre noi

 

     MTG este prima companie de tip Prop-Trading din Republica Moldova si Romania.

     MTG are o structura dinamica si inovatoare ce promoveaza cele mai inalte standarte in tranzactionarea pietilor de capital din S.U.A.

     Activul principal al companiei il constitue echipa, astfel noi punem accent pe educatia si profesionalismul trader-ilor nostri.

Dar aceasta necesita timp, si dupa cum conoasteti timpul costa bani.

 

Si zici ca nu vinzi nimic. MTG este doar o companie pentru care lucrezi, invatatul altora costa bani, dar nu vinzi nimic.

Ai ramas dator cu dovezi ca traderii vostri profesionisti ar fi profitabili.
Bine ca nu vinzi nimic.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Persoanele care sunt educate de traderii din copanie,  nu achita nimic.   Noi ii invatam gratis pentru a alege din ei cei care arata rezultatele asteptate de noi.

 

 

Ce am scris eu mai sus, este vb despre mine personal si NU ARE Compania nici o legatura cu asta.

 

Sper ca acum m-ai inteles !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Persoanele care sunt educate de traderii din copanie,  nu achita nimic.   Noi ii invatam gratis pentru a alege din ei cei care arata rezultatele asteptate de noi.

 

 

Ce am scris eu mai sus, este vb despre mine personal si NU ARE Compania nici o legatura cu asta.

 

Sper ca acum m-ai inteles !?

Eu de tine personal am scris ca vinzi si faci reclama la o companie.

Si tu si compania aveti un interes material. Acum ai inteles.

Rezultate aveti???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca traiti de pe o zi pe alta.

Toata echipa de profesionisti si nu sunteti in stare sa puneti un cont live cu rezultatele pe februarie.

Cont live ai?

Editat de Tim_isoara
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.