Sari la conținut

Noutati pentru 2021


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Arhiva Vamist este din nou online, dupa cum sunt sigur ca vedeti daca sunteti deja aici si cititi aceast mesaj :)

Cateva precizari:

- forumul este inca in mod real only. Daca la un moment dat o sa gasesc pe cineva care sa se ocupe de moderare full time, nu exclud sa-i dau din nou drumul, dar stiu sigur ca personal nu am timp si nici nu vreau sa incep iar sa moderez o comunitate;

- motorul de cautare este functional si mult mai performant decat cel de acum cativa ani. Va recomand cu caldura sa-l folositi pentru a regasi postari vechi si valoroase;

- Va recomand sa cautati si sa cititi mesajele lui @tradelover, @Criodi, @Fata Morgana, @LazyPawn si altii pe care va las sa-i descoperiti singuri;

- Exista o noua sectiune cu grafice si unelte pentru analiza tehnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

  • Management

Asa cum ii spuneam unui vechi membru Vamist, nici nu am sters bine praful pe aici ca am si primit numeroase cereri pentru a redeschide inregistrarile pe forum si pentru a da drumul la mesaje :) 

Planul era sa-l pun online in regim read-only si apoi sa-mi vad de alte proiecte (inclusiv noul site Vamist care va fi un proiect editorial, nu un forum) pana gasesc moderatori. 

Hai sa facem totusi un experiment! Se pot face conturi noi si se poate posta in sectiunea de intrebari si raspunsuri, precum si in sectiunea de anunturi administrative (doar reply-uri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.