Sari la conținut

Analize perechi valutare


Postări Recomandate

Salut, 

Sunt nou pe acest Forum si nu vreau sa incalc regulile etc... As dori sa stiu unde se posteaza analizele pe Forum??
Fac trading din 2016 sub mentorship`ul lui WicksDontLie, Uncle_Ted si Rockz FX Academy! 
As dori sa postez analize pe forum pentru a ajuta comunitatea. 
Am atasat in acest mesaj doua perechi si ce astept sa se intample saptamana viitoare!

Multumesc anticipat si doresc o saptamana profitabila tuturor! 
 

GU Before.png

 

EURUSD Sunday Analysis.png

Editat de Vibe_My_Pips
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Salut si bine ai venit! Pentru moment e ok sa le lasi aici. Momentan forumul abia a fost reactivat dupa o pauza de mai multi ani, deci analizele vechi sunt acum in arhiva. Daca apar analize noi si va fi necesara o sectiune separata, o sa o fac. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Stefan Multumesc foarte mult pentru raspuns si in acelasi timp as dori sa postez un update!

GBPUSD dupa parerea mea este inca bun de vandut sub 1.38650(sub suportul de 1 hr) 
image.thumb.png.c1254a191f01446cb137f510c0492a2e.png
 

EURUSD dupa cum se vede a atins nivelul care l-am postat in weekend si azi a facut un retracement! 
Astept sa mai creeze inca un impuls in sus pana in zona 1.19450/1.19500 si acolo voi urmari chartul de 30m sau 1hr sa vad rejectie. 
image.thumb.png.0aafdf84c0d853df8b7586dc9ef5ef25.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stefan a schimbat titlul în Analize perechi valutare
  • 2 luni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.