Sari la conținut

InterbankFX


vick

Postări Recomandate

tradelover nu man, in afara de cardul ala, n`am ce sa le reprosez celor de la IBFX din experienta de pana acum....faza e ca atunci cand am vazut reclama, chiar m`am infierbantat, ma si vedeam in kaufland la cumparaturi cu card ibfx...iti dai seama cum s`ar fi uitat aia la mine ? :biggrin:

pai cardul e facut expres pt non-us..deci cine scoate in dolari ? eu nu stiu bancomate la noi care sa ofere dolari, si oricum nu asta e ideea, ala e card pt cumparaturi marunte, ca are si limita de vreo 1k dolari pe zi parca... daca umbli cu sume mai mari apelezi oricum la wire.

aia de la IBFX in loc sa se intereseze sa scape de tampitii de la NFA, sa bage marfuri, indici pe platforma, sa`mi permita sa scot bani gratuit sau cu comision f mic pe cardul meu (ca la alimentare e gratis, acu vreun an aveau 20$ taxa) ei fac parteneriat cu payoneer sa`si jecmaneasca clientii. normal ca ma enervez la faze de astea. :))

 

macar sa dea cartile pe fata..e foame de bani, nu ne ajunge ce facem din spread, vrem procent si din profitul retras

nu ca ei stau 2 ani de zile si fac brainstorming cum sa vina in ajutorul clientilor non-us...si ca ei is the good guys ca nu iau nimic, payoneer ia.

Editat de gubyiq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

pentru a retrage bani de la interbank e nevoie de un cont in dolari? sau pot sa ii retrag pe contul in lei si se face conversia automat?

 

In general, se face conversia automat. Intreaba-i pe cei de la banca la care esti client si te vor lamuri ei. Cand ai trimis cum ai procedat, banuiesc ca s-a facut automat conversia, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 3 săptămâni mai târziu...

O stire de ultima ora de la acest broker m-a anuntat ca, in calitate de client, ma pot abona gratuit la revista Futures Magazine pe perioada unui an, ceea ce am si facut fara sa mai stau pe ganduri. Iata, o oportunitate pentru cei ce urmaresc si tranzactioneaza contracte pe pietele futures.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

ati avut probleme cu platforma la ibfx ? Ma refer ca azi 26.06.2010, sambata nu ma mai pot conecta la platforma. Ma puteti ajuta ? Ati mai avut probleme de acest gen ?

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.