Sari la conținut

Chat nou


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Am instalat un alt soft de chat bazat pe flash. Pe cel vechi se putea loga oricine cu orice nume si puteau aparea confuzii. Acum fiecare se va loga cu userul si parola de pe forum. Inca nu l-am configurat complet (vreau sa umblu putin la felul in care arata ca nu-mi place), dar sper sa am timp in week-end.

O alta noutate este ca am creat o camera pt limba romana si alta pentru engleza. In concluzie, va puteti invita prietenii sau colegii care nu stiu limba romana (dar care stiu engleza) sa intre pe chat :). Vor trebui sa-si faca cont pe forum pentru ca momentan nu se poate folosi chatul de catre userii neinregistrati pe forum. Oricum, vom face si pe forum o sectiune de limba engleza :(

Acum puteti vedea cine este pe chat accesand sectiunea "Who's in Chat". Sper sa reusesc ca informatiile de acolo sa apara direct pe prima pagina a forumului.

Un ultim lucru care merita mentionat este ca atunci cand aveti deschisa fereastra de chat si faceti altceva, veti fi avertizati sonor cand exista activitate pe chat.

 

Cam atat momentan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.