Sari la conținut

Curs de trading


Postări Recomandate

  • Moderators

Va ziceam mai demult de camera de comert din Iasi, uite ca amu' se ocupa si cu chestii interesante... Am dat intamplator de el, cautand alte informatii pe pagina lor, a aparut ieri, a fost publicat si in ziarele locale. Poate fi folositor pt ieseni. Nu stiu daca si cat costa, nu vreau sa ii fac vreo recomandare pro sau contra, nu mai am nici o treaba cu ei, iar de cei din Sibiu nu aveam nici o idee pana acum, nici timp sa ii caut pe web nu am. Am pus anuntul doar ca informatie, va rog sa il tratati ca atare si fiecare sa judece pt el daca ii trebe asa ceva ori nu. Daca cineva e interesant si umbla pe web dupa Sibex, poa' sa ne zica si noua pretul, sa avem o idee...

 

 

Camera de Comert si Industrie Iasi

Curs gratuit de initiere in tranzactionarea instrumentelor financiare derivate (futures) - 16-17 mai - sediul Camerei de Comert si Industrie Iasi (B-dul Carol I, nr. 27) - organizator: Bursa la termen din Sibiu, SIBEX - cursul este destinat atit investitorilor, companiilor cit si tuturor celor care doresc sa se familiarizeze cu avantajele si mecanismul de tranzactionare a pietei futures - cursul se va desfasura vineri, 16 mai, intre orele 14.00-20.00 si simbata, 17 mai, intre orele 9.00-15.00 - inscrierile la curs se pot efectua on-line, pe site-ul www.sibex.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.