Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
* * - - - 5 votes

Teletrade

• Please log in to reply
394 replies to this topic

#121 alexander

alexander

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 01 November 2011 - 01:35 PM

" In Timisoara nu avem inca nici un trader, din pacate"

"E normal sa nu avem traderi in Timisoara. Sediul s-a deschis de curand."

error
  • 0

#122 TeleTRADE 1

TeleTRADE 1

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 11 posts

Posted 01 November 2011 - 02:12 PM

5."Cum pot sa iau legatura cu traderi care au absolvit cursul si acum lucreaza?"

Doar la sediul partenerului din Bucuresti. In Timisoara nu avem inca nici un trader, din pacate.

Va compatimesc...nici un trader,pai de ce?poate sunt greu de indeplinit conditiile testului,v-ati gandit la asta?Defapt pe aspectul acesta e cladita magaria.Lasati ca vine Bobescu acu' cu forte proaspete si va scoate din criza de personal. Posted Image

@ alexander

E normal sa nu avem traderi in Timisoara. Sediul s-a deschis de curand.

corect
  • 0
www.tranzactiiforex.ro

#123 alexander

alexander

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 01 November 2011 - 02:15 PM

Din pacate e normal sa nu aveti......
  • 0

#124 RazvanIon

RazvanIon

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 02 November 2011 - 12:24 PM

Buna ziua

Ma numesc Bratucu Ion Razvan, am 45 de ani, din Brasov, email [email protected], telefon 0722656625 si sunt interesat de jobul de trader oferit de dumneavoastra, job despre care am citit azi pe forum. Eu sunt inginer de sistem, am acces la internet toata ziua si am aproape 5 ani de cand am invatat si tranzactionez forex.

In speranta ca ma incadrez in profilul cerut de post,
Cu stima,
Razvan
  • 0

#125 deleted on request 01

deleted on request 01

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 176 posts

Posted 02 November 2011 - 04:20 PM

ciudat. de 5 ani pe forex insa numai 1 zi pe forum si aia ca sa credibilizezi o firma de care se scrie negativ. teletrade o comite din nou fie ca si-a mai facut un adept fie ca e o teapa in stilul caracteristic cu mesaj pe forum tot de la ei.

Edited by lamishto, 02 November 2011 - 04:21 PM.

• 0

#126 pvane

pvane

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 30 November 2011 - 12:37 AM

ciudat. de 5 ani pe forex insa numai 1 zi pe forum si aia ca sa credibilizezi o firma de care se scrie negativ. teletrade o comite din nou fie ca si-a mai facut un adept fie ca e o teapa in stilul caracteristic cu mesaj pe forum tot de la ei.

clar e de la ei. iti dai seama...tipul din poza nici macar nu arata a 45 de ani...si vorba ta : de 5 ani forex si doar o zi pe forum ? daca tastezi, chiar si din greseala " forex" in google, dai peste forum.

ma bucur fantastic ca am citit forumul inainte sa vars niste bani in contul dubiosilor astora... ma suna una de la ei de 3 ori pe saptamana, sa ma inscriu la cursul lor.
mai bine ma duc intr-un magazin si sparg 750 ron pe haine, dacat sa le dau milogilor astora.

cascati bine ochii, inainte sa impartiti bani in stanga si in dreapta.
  • 1

#127 Robertino

Robertino

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 08 December 2011 - 06:12 PM

Am eu examen la ei incurand, va tin la curent, sper sa nu aveti dreptate in privinta lor! :)
  • 0

#128 Vaxx

Vaxx

Forexist senior

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 895 posts

• Tranzactionez din 2008
  • Broker curent Admiral Markets
  • Strategie/tehnica folosita NeoWave

Posted 08 December 2011 - 06:33 PM

@ Robertino

Succes
  • 0

mini.jpg

#129 Robertino

Robertino

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 08 December 2011 - 06:36 PM

Dar totusi cum suna pentru traderi cu experienta examen cu SL40 si TP50,14 din 20 tranzactii sa treci ? :)
  • 0

#130 iulik

iulik

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 343 posts

• Tranzactionez din 2010
  • Broker curent armada
  • Strategie/tehnica folosita ufo

Posted 08 December 2011 - 06:36 PM

speranta moare ultima. du-te mielule sa te taie si pe tine.... vine craciunul...te perpelesc ei bine....
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.