Sari la conținut

Teletrade


damnrock

Postări Recomandate

5."Cum pot sa iau legatura cu traderi care au absolvit cursul si acum lucreaza?"

 

Doar la sediul partenerului din Bucuresti. In Timisoara nu avem inca nici un trader, din pacate.

 

Va compatimesc...nici un trader,pai de ce?poate sunt greu de indeplinit conditiile testului,v-ati gandit la asta?Defapt pe aspectul acesta e cladita magaria.Lasati ca vine Bobescu acu' cu forte proaspete si va scoate din criza de personal. Posted Image

 

 

 

@ alexander

 

E normal sa nu avem traderi in Timisoara. Sediul s-a deschis de curand.

 

corect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

 

Ma numesc Bratucu Ion Razvan, am 45 de ani, din Brasov, email mesajprivat@yahoo.com, telefon 0722656625 si sunt interesat de jobul de trader oferit de dumneavoastra, job despre care am citit azi pe forum. Eu sunt inginer de sistem, am acces la internet toata ziua si am aproape 5 ani de cand am invatat si tranzactionez forex.

 

In speranta ca ma incadrez in profilul cerut de post,

Cu stima,

Razvan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ciudat. de 5 ani pe forex insa numai 1 zi pe forum si aia ca sa credibilizezi o firma de care se scrie negativ. teletrade o comite din nou fie ca si-a mai facut un adept fie ca e o teapa in stilul caracteristic cu mesaj pe forum tot de la ei.

Editat de lamishto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

ciudat. de 5 ani pe forex insa numai 1 zi pe forum si aia ca sa credibilizezi o firma de care se scrie negativ. teletrade o comite din nou fie ca si-a mai facut un adept fie ca e o teapa in stilul caracteristic cu mesaj pe forum tot de la ei.

 

 

clar e de la ei. iti dai seama...tipul din poza nici macar nu arata a 45 de ani...si vorba ta : de 5 ani forex si doar o zi pe forum ? daca tastezi, chiar si din greseala " forex" in google, dai peste forum.

 

ma bucur fantastic ca am citit forumul inainte sa vars niste bani in contul dubiosilor astora... ma suna una de la ei de 3 ori pe saptamana, sa ma inscriu la cursul lor.

mai bine ma duc intr-un magazin si sparg 750 ron pe haine, dacat sa le dau milogilor astora.

 

 

cascati bine ochii, inainte sa impartiti bani in stanga si in dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.