Sari la conținut

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Dap, cum spuneam, azi voi incerca sa definitivez regulamentul si va fi cat se poate de oficial. O sa gasesti acolo raspunsul la intrebarile tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Moderators

1. inchide fereastra aia cu parola, apoi

2. mergi in meniul "Files" si alege "Open an account"

3. Baga datele (care vrei, pt cont demo "de incercare" nu tre sa fie reale neaparat, pr concurs, depinde de regulament, care inca este in dezbatere)

4. alege serverul demo de la brokerul care trebe (ai doar unul daca nu ai mai folosit mt4 inainte)

5. da-i bice!

6. fa bani

hihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Am o rugaminte foarte importanta. Este numai pentru cei care NU si-au postat numele real pe forum: va rog sa-mi trimiteti numele real pe privat. Numele real (indiferent daca il puneti pe forum sau il trimiteti pe privat) nu va putea fi schimbat. Adica, in cazul in care castigati, actul de identitate trebuie sa fie exact pe numele pe care il furnizati impreuna cu numarul contului.

 

O sa vina si regulamentul ceva mai incolo dupa ce stabilesc niste detalii finale cu cei de la FxPro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.