Sari la conținut

Postări Recomandate

@Oltciter Am trei intrari short curate la GBP/JPY, CHF/JPY si GBP/USD conform strategiei tale la 151.71, 86.09 respectiv 1.6318 cu sluri normale 50-60 pips. Mai am niste shorturi la USD/JPY, EUR/JPY, AUD/JPY si NZD/JPY la 92.96, 129.46, 72.5 si 58.27, luate de ieri dupa amiaza cu sl mai mari peste barele acelea outside bar de pe 4H de care vorbeai, it makes perfect sense. EUR/JPY mi-a dat putin emotii insa este ok acum.

Equties a tras perechile pe corectiile alea mari iar pe gbp/usd, in special. Insa a fost un foc de paie. Si Commodities, in special Gold, s-au miscat putin insa insuficient. Asia la fel ca si US a pierdut o parte din castiguri si se indreapta in partea inferioara.

Cred ca GBP/USD si GBP/JPY vor avea miscari foarte puternice pe seama miscarilor ale Stocks-urilor. Si USD/JPY pe seama comentarilor venite din Asia,ce vor intari yenul in defavoarea dollarului.

Bafta

Editat de dirzuandreiovidiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepand de azi ve-ti putea gasi clipurile in urmatorul FTP:

ftp://ftp.xtreemhost.com/htdocs/FXvideos

user = xth_3689359

password = a1b2c3d4e5

In acest FTP ve-ti gasi deocamdata numai clipurile 11-18.Voi cauta sa uploadez si clipurile 1-10!

 

 

Vreau sa-i multumesc pe aceasta cale propietarului FTP-ului 72.167.131.130 pentru gazduire si sper ca nu i-am creat prea mare deranj. De asemenea este pe deplin indreptatit sa stearga folderul "Oltciter video"( la care incepand de azi nu am mai avem acces) pentru a-si elibera spatiul de stocare.

Inca odata mii de multumiri pentru gazduire! :D

 

Clipul 18 -"Definitia trendului" este disponibl in noul FTP!

 

Bafta la pipsi!

 

Oltciter

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu o noua adresa FTPcare va fi accesibila mai usor:

ftp://192.168.0.102

user = vizitator

password = a1b2c3d4

 

Aici ve-ti gasi toata seria de clipuri!

 

Va cer scuze pentru aceste schimbari repetate, dar a durat putin pina mi-am setat un server personal!

 

Bafta la pips!

 

 

Later edit: pentru a acessa clipurile va rog sa folositi ftp-ul din postul precedent! Maine sper sa rezolv problema ftp-ului 192.168.0.102. Trebuie sa intru in softul routerului mai intai si sa fac niste modificari!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.