Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut!

Mersi pentru clip care a venit ca o cireasa pe tortul meu de dimineatza.Tortul bineintzeles fiind intrarea pe PB daily.Dupa cum se vede pretzul a trecut de zona de MM si se apropie de ema 365.Vom vedea ce se va intimpla aici.Un alt setup luat tot pe PB daily pe perechea GBPYPJ care se dezvolta la fel de bine.Aici avem in fatza ema 150 unde astept o reactie a pretului.

post-3372-125732849216_thumb.gif

post-3372-125732850463_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari oltciter! Sunt si eu un loser. Am descoperit clipurile tale abia acum desi am mai intrat pe vamist. Le studiez cu atentie. Toata stima petru faptul ca impartasesti si altora din experienta ta, experienta capatata cu efort si probabil multe costuri. Pentru incepatorii dispusi sa invete sunt foarte utile clipurile si comentariile. Sper ca nu deranjez daca voi reveni cu intrebari sau solicitari. Multumesc1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei!

Este posibil ca in acest weekend sa nu pot edita filmul saptamnal intrat in "traditie"!

Am cateva probleme de rezolvat si imi cam lipseste timpul!

O sa incerc sa vad daca pot sa fac o scurta anliza saptamnala la noapte dar nu promit nimic!

Sper sa nu va suparati pe mine! :-?

 

Bafta la pipsi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oboseala si-a spus cuvantul si azi noapte nu am putut sa ma trezesc sa fac filmuletzul.

Dar ca sa nu raman dator postez cateva comentarii in legatura cu EURUSD si GBPUSD, iar pentru asta cel mai simplu este sa folosesc imaginile.

 

EURUSD weekly/daily

 

post-1363-125765549706_thumb.png post-1363-125765550672_thumb.png

 

GBPUSD weekly/daily

 

post-1363-125765552761_thumb.png post-1363-12576555376_thumb.png

 

 

 

Bafta la pipsi! http://forum.vamist.ro/public/style_emoticons/default/06.gif/04.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' /><' />

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

In ultima perioada de timp am fost cam ocupat si nu prea am putut urmari piata. Cert e ca ma asteptam ca EURUSD sa mearga la vale si nu a fost asa:chicken:.

 

@Stefan

Merge detectoru'?:-?

 

Ce vad eu acum, la ora 20:00. USDCHF, un BUOB format deasupra unei zone PPZ.

 

Spor la set-up-uri selectionate!

post-3780-125779030371_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

In ultima perioada de timp am fost cam ocupat si nu prea am putut urmari piata. Cert e ca ma asteptam ca EURUSD sa mearga la vale si nu a fost asa:chicken:.

 

@Stefan

Merge detectoru'?:-?

 

Ce vad eu acum, la ora 20:00. USDCHF, un BUOB format deasupra unei zone PPZ.

 

Spor la set-up-uri selectionate!

 

Frumos setupul, dar ai grija sa-l manageriezi rapid. La 1.0100 ai un ppz minor daily. Micsoreaza cu un grad de marime imaginea si pune o linie orizontala la 1.0100 pe 4h.Dupa mine cam acolo ar fi PPZ -ul iar BUOB-ul este chiar sub el! Bafta!

Editat de oltciter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.