Sari la conținut

Postări Recomandate

Astazi, 31 mai 2013 intre orele 16:00-18:00 va invit la o transmisie publica audio-video live a grupului OPG pe pagina "Transmisii live" a siteului OPG.

Vom urmari evolutia principalelor perechi valutare . Comentarii, analize, povesti si snoave amuzante. Puteti sa conversati pe chatul OPG accesibil de pe  pe fiecare pagina principala a siteului OPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Nu prea imi place mie sa chibitez dar, daca ceea ce vad eu acolo e un trend descendent, cred ca urmeaza vremuri grele, in care tinta de pret ar putea fi 1.2131. Si pentru ca Dracul, uneori e si mai negru, urmeaza suportul de aur de 61,80, adica 1.1210... Grafic lunar...

1.2131 mi se pare chiar foarte posibil, mai ales ca s-a si intors de la acel nivel de 2 ori pana acum. asadar, cred ca ar trebui sa fim atenti la pozitiile long ce le deschidem pe termen mai lung!!! the future is cloudy, cred eu...

PS. daca am postat gresit, imi cer scuze, mutati postarea unde credeti voi de cuviinta! :ohno:

post-6531-0-55631800-1370203114_thumb.png

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, 07 iunie 2013 intre orele 16:00-18:00 va invit la o transmisie publica audio-video live a grupului OPG pe pagina "Transmisii live" a siteului OPG.

Vom urmari evolutia principalelor perechi valutare . Comentarii, analize, povesti si snoave amuzante. Puteti sa conversati pe chatul OPG accesibil de pe  pe fiecare pagina principala a siteului OPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.