Sari la conținut

Ghici de ce am pus aceasta poza :))))))


Postări Recomandate

uite unul care a raspuns corect :D nici io nu am vazuto pe winona rider cu barba vreodata si pe mikey rourke rujat :D felicitari dani3kn :D

 

fratilorrrrrrr dac anu vedeti o chetie asa simpla si batatoare la ochi... cum vreti sa vedeti patternuri ascunse si delicate? :D

 

pipsuiala multa

 

P.S. nu am gasit butonul sa te premiez dani2kn (nu pentru ca ca ai raspuns corect ci pentru spiritul de observatie care te ajuta in forex) :D

Editat de kerosen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Buna, buna asta :D

 

Oricum avantajul in forex e ca cel putin stim dupa ce sa ne uitam :D pe cand aici lumea nu avea habar despre ce e vorba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum avantajul in forex e ca cel putin stim dupa ce sa ne uitam :D pe cand aici lumea nu avea habar despre ce e vorba...

 

Crodi.... si aici stiam toate datele(mult mai bine decat in forex) si revenind la forecast/previziune asa cum o prezinta jef haokins in cartea lui "on intelligence", este clar ca nu ma asteptam mikey rourke sa aiba buzele facute si nici winona sa aiba barba este acelasi lucru ca in forex doar ca aici sincer era mult mai simplu si chestia (ca si in forex) sta/rezida in detalii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Oricum avantajul in forex e ca cel putin stim dupa ce sa ne uitam :D pe cand aici lumea nu avea habar despre ce e vorba...

 

Crodi.... si aici stiam toate datele(mult mai bine decat in forex) si revenind la forecast/previziune asa cum o prezinta jef haokins in cartea lui "on intelligence", este clar ca nu ma asteptam mikey rourke sa aiba buzele facute si nici winona sa aiba barba este acelasi lucru ca in forex doar ca aici sincer era mult mai simplu si chestia (ca si in forex) sta/rezida in detalii :D

 

Daca nu vedem patternurile codam un mql4 sau un viitor mql5 sa le recunoasca, nu?

Urmeaza ca cineva sa aduca o poza cu un cci cusut pe un macrameu sa ne intrebe daca e divergenta, si daca da, de care. :D

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.