Sari la conținut

mic sondaj


pagina parerilor personale  

16 membri au votat

  1. 1. Este utila pagina parerilor personale ?



Postări Recomandate

ti-am dat un da, chiar daca altii vor vota nu.

de fapt nici nu trebuia sa pui un asemenea poll, pentru ca acel topic poate fi numit si 'blog' la o adica, si acolo poti scrie orice parere personala. cine vrea sa te citeasca o sa te citeasca, cine nu, uite colea, voturi 'nu'.

 

si ca o parere personala - :sad: -, poate in urma fiecarui link ar fi bine sa adaugi si cateva cuvinte, cu ce se mananca, poate va fi mai atractiv linku....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, promit ca voi relua postarile da cred ca e mult mai indicat sa fac un blog , obosesc prea mult pagina fu ultimile postari ale forumului .

 

Astept voturi , inainte de asta adaug o stire draga unora !!!!!!

 

.." China doreste sa devalorizeze moneda , e doar un zvon pe agentii, mare atentie la JPY "...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, promit ca voi relua postarile da cred ca e mult mai indicat sa fac un blog , obosesc prea mult pagina fu ultimile postari ale forumului .

 

Astept voturi , inainte de asta adaug o stire draga unora !!!!!!

 

.." China doreste sa devalorizeze moneda , e doar un zvon pe agentii, mare atentie la JPY "...

 

 

China are moneda ei , are legatura cu jpy?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

multumesc, promit ca voi relua postarile da cred ca e mult mai indicat sa fac un blog , obosesc prea mult pagina fu ultimile postari ale forumului .

 

Astept voturi , inainte de asta adaug o stire draga unora !!!!!!

 

.." China doreste sa devalorizeze moneda , e doar un zvon pe agentii, mare atentie la JPY "...

 

 

China are moneda ei , are legatura cu jpy?

 

HMMMMMM!!!! are .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

multumesc, promit ca voi relua postarile da cred ca e mult mai indicat sa fac un blog , obosesc prea mult pagina fu ultimile postari ale forumului .

 

Astept voturi , inainte de asta adaug o stire draga unora !!!!!!

 

.." China doreste sa devalorizeze moneda , e doar un zvon pe agentii, mare atentie la JPY "...

 

 

China are moneda ei , are legatura cu jpy?

 

Moneda Chinei e yuan-ul, mai strans legat de dolarul american decat de jpy, de jpy doar in ansamblul export/import intre cele doua tari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

multumesc, promit ca voi relua postarile da cred ca e mult mai indicat sa fac un blog , obosesc prea mult pagina fu ultimile postari ale forumului .

 

Astept voturi , inainte de asta adaug o stire draga unora !!!!!!

 

.." China doreste sa devalorizeze moneda , e doar un zvon pe agentii, mare atentie la JPY "...

 

 

China are moneda ei , are legatura cu jpy?

 

Moneda Chinei e yuan-ul, mai strans legat de dolarul american decat de jpy, de jpy doar in ansamblul export/import intre cele doua tari.

 

vad ca ai raspuns in finalul propozitiei, ca are

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nirolf69 si dirzu

 

Fratilor va place sa va auziti pe forum?Nu inteleg! Postati raspunsuri seci gen 'HMMMMMM!!!! are . , ba chiar mai mult:scrieti cate o propozitie si dati si replay la replay la replay la replay...

 

@nirolf69 si altii

Daca vrei pagini de pareri personale deschide un blog , se poate si pe vamist gratiuit.Mi se pare o aberatie sa deschid o pagina de pareri persoale , un bullshit (sau bearshit in functie de trend) unde postez tot felul de cacaturi , evident ca sa va creasca numarul de posturi si altii posteaza cacaturi la cacaturile voastre si sunteti toti niste membrii foarte activi.Daca vrei posturi multe contribuiti cu ceva util la forum.

..lipseste vladv de aici ca si el se avea obiceiul de a spune nimic.

Ma uit la nirolf69 si vad ca e pe formul de vreo 2 luni si 5 zile si 232 de posturi si reputatie 17..oare pe ce? :sad::)

 

Ma uit la formul si la nr de posturi si vad:

 

-analize(1,622)

-primii pasi (2,098)

-experti si indicatori (1,265)

-strategii si planuri de tranzactionare(4,945)

-brokeri(1,416)

-discutii generale(3,660)

...pe primele 2 locuri ar fi strategii si planuri de tranzactionare , sau in mare parte cum sa bati campii si sa nu faci profit(parerea mea) si evident discutii generale locul unde putem sa batem campii pe absolut orice teme..

Specific forumurilor foarte mult offtopic.Se deschide pune o intrebare , care evolueaza si se transforma in temiri ce.

  • Upvote 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nirolf69 si dirzu

 

Fratilor va place sa va auziti pe forum?Nu inteleg! Postati raspunsuri seci gen 'HMMMMMM!!!! are . , ba chiar mai mult:scrieti cate o propozitie si dati si replay la replay la replay la replay...

 

@nirolf69 si altii

Daca vrei pagini de pareri personale deschide un blog , se poate si pe vamist gratiuit.Mi se pare o aberatie sa deschid o pagina de pareri persoale , un bullshit (sau bearshit in functie de trend) unde postez tot felul de cacaturi , evident ca sa va creasca numarul de posturi si altii posteaza cacaturi la cacaturile voastre si sunteti toti niste membrii foarte activi.Daca vrei posturi multe contribuiti cu ceva util la forum.

..lipseste vladv de aici ca si el se avea obiceiul de a spune nimic.

Ma uit la nirolf69 si vad ca e pe formul de vreo 2 luni si 5 zile si 232 de posturi si reputatie 17..oare pe ce? :sad::)

 

Ma uit la formul si la nr de posturi si vad:

 

-analize(1,622)

-primii pasi (2,098)

-experti si indicatori (1,265)

-strategii si planuri de tranzactionare(4,945)

-brokeri(1,416)

-discutii generale(3,660)

...pe primele 2 locuri ar fi strategii si planuri de tranzactionare , sau in mare parte cum sa bati campii si sa nu faci profit(parerea mea) si evident discutii generale locul unde putem sa batem campii pe absolut orice teme..

Specific forumurilor foarte mult offtopic.Se deschide pune o intrebare , care evolueaza si se transforma in temiri ce.

 

Omul a pus o intrebare, Bogdan si, i s-a raspuns cum a stiut mai bine. Daca tu crezi ca eu imi irosesc timpul scriind pe vamist, te inseli. Poate ar trebui sa ai si tu aprecieri asemenea noua. Dar, uite ca nu le ai, din pacate. Nu ducem lipsa celor care nu posteaza deloc pe forum si se gandesc dupa secole sa mai sufle praful pe aici, ci a celor care lipsesc o zi-doua. Poate ar trebui ca stearga Stefan din profilele inactive pe perioada mari, de cateva luni sau care au o frecventa a postarilor mai mica de 1/luna. Multumesc pentru aprecieri si intelegere.

Editat de dirzuandreiovidiu
  • Downvote 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.