Sari la conținut

Help


Postări Recomandate

Buna!

Imi cer scuze daca cumva nu ma inscriu in vreun topic sau daca se considera ca un asemenea anunt nu-si are locul aici.

As vrea sa ma apuc de trading la Admiral Markets AS. Poate cineva care o face deja de ceva timp sa imi dea un telefon, sa imi explice cateva chestiuni de ordin practic, pentru broker-ul asta? Pentru a nu pierde tu bani, da-mi doua bipuri consecutive si voi sti ca este cineva dintre voi, si voi suna eu. Am nevoie sa lamuresc mai multe aspecte si o discutie pe forum s-ar intinde cam mult, pe cand o discutie la telefon, de 5-10 minute m-ar lamuri mai usor. Va multumesc anticipat !

PS: E de preferat sa vorbesc cu cineva care lucreaza de mai mult timp cu cei de la Admiral Markets AS, si care a si retras bani de la ei.Va multumesc.

Editat de Kirigi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Cred ca in situatia asta cineva de la broker o sa ia telefonu in dinti... pentru ca ei sunt cei mai informati in primul rand, au interes sa te atraga,in al doilea rand, iar in al treilea, tu nu ai de unde sa stii ca cineva-ul ala lucreaza pentru ei. Cel putin tailandezele de la mine din fabrica, care lucreaza la departamentul de marketing, asa ar face, in mod cert, hehe. Ar suna potentialul client si ar spune "daaa.... eu sunt mihaiela, am cumparat produse de la fabrica cutare, si sunt perfecte, vă sfătuim să cumpăraţi si dumneavoastra" :D, bineinteles ca nu ti-ar spune că ele lucreaza la fabrica respectivă, în marketing :D

 

Offtopic
Cred ca nu trebuia sa iti pui numarul de telefon pe un site public, daca bineinteles nu e numarul fostei prietene sau fostei profesoare de mate, haha... Mai cred ca totusi este numarul tau, pentru ca nu e pe site de matrimoniale :D

 

Acum vreo 25 de ani cand eram student stateam in gazda la un moş foarte timid, iar unul dintre nepotii lui a dat un anunt la matrimoniale si a dat numarul mosului, ca sa isi bata joc de el, sunau tot felul de nebuni si mai ales nebune, il luau pe moş la misto si vorbeau porcos, mosul se ruşina, apoi se enerva, m-a intrebat daca eu am dat numarul, iar eu nu stiam nimic, pana la urma i-am zis sa se duca la ziar sa faca cercetari, s-a facut foc si para pe nepot'su cand a aflat. Cand dadeai anunt iti trebuia buletinu, iar ala fara sa isi inchipuie ca or sa sune asa de multe nebune si ca o sa vorbeasca porcos la telefon, si stiindu-l pe mos mai timid, a crezut ca asta e o poanta buna... Circul a durat vreo 2-3 saptamani, chiar si dupa ce a aflat cine a dat anuntul, pentru ca la inceput mosul se lungea cu ei la telefon si incerca sa le explice, apoi se injurau reciproc, si aia se distrau si mai sunau si a doua zi...

Editat de tradelover
corectat ceva typos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lol site de matrimoniale:)

oricum, ai dreptate cu site-ul public, si cum oricum nimeni nu s-a deranjat sa arunce o mana ( nu e o acuza) am decis sa il sterg. numarul.Bafta:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.