Sari la conținut

pentru incepatori


Postări Recomandate

@ Donos Victor .vad ca sunteti din judetul chisinau, localitatea chisinau. numai ce cautam si io un crestin sa-mi administreze un cont-doua.

Editat de johnbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De tranzactionat, a tranzactionat pana la 1.2409 nu asta e problema. Eu am alta problema. Vad pe site ca ati intrat short la ora 12.58 la cotatia 1.2468. Pai nu va suparati dar la ora 12.58 ora Romaniei EUR/USD se tranzactiona deja la 1.2424. Poate ati folosit 12.58 GMT, dar si aici valoarea era 1.2428, iar daca luam ora Angliei, tot avem cotatia de 1.2422. Deci voi ne anuntati la ora 12.58 cand EUR/USD se tranzactiona la 1.2424 ca ati shortat deja la 1.2468, ca aveti un stop la 1.2529 (adica 100 pips fata de valoarea unde se tranzactiona in realitate,1.2424) si un target colea la 1.2389 (adica doar 35 pips fata de valoarea unde se afla cotatia reala, 1.2424). Un target de 3 ori mai mic decat stopul! Oricum, cu tot trisatul vostru, la ora la care scriu, EUR/USD e pe la 1.2526 asa ca mai aveti un pic si tot e posibil sa pierdeti pozitia. Nice try! Posted Image

Edit:Se pare ca m-am uitat gresit. Am verificat din nou si la 12:58 ora Angliei pretul era intr-adevar la 1.2464.

Editat de Mister Black
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut olticer,

nu inteleg cum ieri pretul nu a fost mai jos la EUR/$ mai jos de 1.2481.

Deci pe site ora se seteaza automat GM+3

noi am dat intrarea la 12.58 GM+3 pretul era 1.2429

 

Pai daca pretul era 1.2429 cand ati dat voi intrarea, atunci de ce anuntati ca ati shortat la 1.2464? Stii cum e vorba aia, toata lumea e profet pe trecut!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreti sa atrageti investitori sau sa predati ceva cursuri siteul ala este foarte neconvingator. de la cineva care vrea sa vanda cursuri sau sa administreze bani am nevoie de track record verificat de o terta parte de o prezentare a oamenilor din spate . tranzactiile alea pe care le postati voi pentru mine nu inseamna nimic. nu am timp si nici chef sa va verific eu predictiile. daca in schimb aveati un cont legat la explorerul de la forexfactory as fi tentat sa va dau mai multa atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am creat pentru dumneavoastra un trade explorer pe forexfactory atasat unui cont demo, pe care pun o parte din tranzactiile luate pe contul live. Aici puteti vedea istoricul tranzactiilor, un money management ca la carte si, desigur, performanta corespunzatoare lor.

 

http://www.forexfact...com/diavolul#32

 

O seara placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.