Sari la conținut

Indicatori, experti, scripte gratuite.


Postări Recomandate

Mi-as dori ca fiecare sa faca acelas lucru, cred ca o monitorizare a contului spune mai mult decat 10000 de vorbe.

 

Majoritatea nu au curaj sa faca asta pentru ca le e frica ca rade lumea de ei. Nu observi ca s-a cam facut liniste de cand ai pomenit prezentarea statementurilor ? :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) Uimeste-ma . Eu macar am o scuza pentri pierderi, invat :P . Chiar sunt curios la cei cu conturi reale sa vad un statement asa detaliat ca la carte, cu tranzactii si grafic. Si nu de alta, dar m-ar bucura sa vad oameni care castiga. Asta m-ar motiva mai tare pentru ca mi se arata ca se poate :D .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apolo,

Practic se poate, teoretic nu :D

Vorbind serios, vezi in ZULU, MyFxBook, etc,

Conturi reale de ani de zile, problema este ca toate sunt cu roboti, si e usor de inteles de ce,

pacat ca tu nu vrei sa te imprietenesti cu robotii :)

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apolo, pai vezi tu, pentru a gasi acea startegie iti trebuie niste instrumente, acele istrumente sunt niste scripte, experti, sau indicatori.

Iar pentru a scri acei indicatori, experti, scripte, trebuie sa inveti mql, asa ca avem un cerc vicios, una fara alta nu se poate, asa ca trebuie sa inveti si programarea in mql :)

Sincer nu e un sfat rau, nici nu-mi dau seama cum mi-a scapat :D

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.