Sari la conținut

Comunitatea vs Mql4you


Stefan

Postări Recomandate

Wow :)

O tema intreaga pentru mine? :)

Incredibil...

Si cate cuvinte....

Sincer, nu ma asteptam la asa ceva...

Dar daca am devenit obsesia unora... Imi pare rau, sincer, si imi cer scuze pentru voi...

Nu voi citi tot ce au scris si vor scri niste oameni fara logica pe aici (cu exceptia catorva)

 

"Atunci cand idiotii devin majoritari ei "devin normali", iar cei normali "devin idioti""

 

Stefan, e cam absurd sa cauti "deciziile tale" in parerile subiective ale membrilor forumului....

Nu numesc pe nimeni idiot sau altfel, nici nu vreau sa jignesc,

doar ti-am dat un exemplu de eroare in logica, si cum nu ar fi bine sa fie in lume....

 

Atat am avut de spus, in rest daca ai intrebari si vrei sa asculti si "pertea adversa", (daca tot te-ai apucat sa te joci de-a procesele in public) :) poti sa ma intrebi ce vrei tu, iti voi raspunde...

Bafta tuturor, si spor la scris, eu ma duc sa mai discut pe forum...

 

PS, tot nu inteleg logica oamenilor... de unde au tras toti concluzia ca eu sunt mare programator, doar nu a vazut nimeni nici un cod de al meu??....Sau ai vazut Stefan??.. ciudat, si eu de fapt sunt jurist... in fine...

"Două lucruri sunt infinite: universul și prostia omenească, și încă nu sunt sigur de primul." (Albert Einstein)

 

PS2 Stefan, eu nu am pierdut nimic pe aici si nici nu voi gasi nimic, fii hotarat si da-mi ban daca asta e decizia ta, dar fii capabil sa ei o decizie, vezi ca eu chiar azi am fost si jignit, si atacat, si tu nu ai luat nici o masura.....

Pentru mai putin mi-ai inchis o tema... In fine... :) Deja nici nu ma astept la atlceva...

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna , nu am avut timp sa studiez exact cu ce a gresit Mql4you , banuiesc ca poate nevrut a jignit pe cineva...dar cred ca e un tip foarte de treaba si ar merita sa nu l rastigniti prea tare...azi e prima mea zi aici vamist si m a ajutat foarte mult si si a luat timp sa mi explice multe chestii cum functioneaza acest blog , ba chiar si a facut timpul sa ma ajute sa ma inscriu pe myfxbook.com ... fata de mine a dat dovada de multa rabdare si intelegere...

 

cu stima,

:)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alexadru.

Sau altii care au te gand sa scrie ceva pentru sustinerea mea.

Pls, nu e nevoie, o sa va faceti degeaba dusmani, apreciez gestul vostru, dar nu e nevoie, e.. no comment toata tema.

Sa-i lasam sa-si verse ofurile si pe urma sa dea ban, lucrurile sunt previzibile, doar nu vorbim de Forex.... :)

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Mql4you, am luat deja o decizie. Treaba asta cu topicul face parte din ea. Dar nu-ti face probleme, nu trebuie sa o intelegi. Deja cred ca ti-am explicat mult mai mult decat era cazul... de fiecare data. Oricum tu te vei simti mereu lezat si defavorizat, dar macar nu te mai victimiza atata in public pentru ca, dupa cum vezi, ai parte de nesperat de mult suport. Sau nu vezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mql4you, am luat deja o decizie. Treaba asta cu topicul face parte din ea. Dar nu-ti face probleme, nu trebuie sa o intelegi. Deja cred ca ti-am explicat mult mai mult decat era cazul... de fiecare data. Oricum tu te vei simti mereu lezat si defavorizat, dar macar nu te mai victimiza atata in public pentru ca, dupa cum vezi, ai parte de nesperat de mult suport. Sau nu vezi?

 

Stefan, mersi pentru tot, si pentru explucatii (mai multe decat merit), si pentru aprecieri (tot mai multe decat merit), si pentru atata atentie (tot mai multa decat merit)... :)

Ce sa mai zic?!... :)

Am ramas fara cuvinte depsre tot acest "proces"... :)

Fie voia ta, faca-se voia ta... :D

 

PS, daca va merge in ritmul asta voi candida la presedentie, sa nu uitati sa ma criticati, va spun un secret, critica aduce cea mai multa mediatizare (tss...sa nu spuneti la nimeni :D )

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Nu era nevoie sa-ti editezi mesajul. Puteai sa lasi si restul ca am vazut ca "aveai cuvinte".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era nevoie sa-ti editezi mesajul. Puteai sa lasi si restul ca am vazut ca "aveai cuvinte".

 

Iarta-ma ca am editat mesajul..... wtf.. :D

Voi incerca pe viitor sa scriu din prima.... :)

Sincer, chiar nu inteleg ce vrei de la mine, si de ce te legi de mine.....

Iarta-ma inca odata pentru ca am editat textul, sau ca te-am rugat sa nu permiti jigniri si provocari pe forum, etc...

Nici nu stiu pentru ce trebuie sa-mi cer scuze, dar considera ca mi-am cerut scuze de la tine pentru tot ce vrei tu....

 

PS, probabil iar ma vei acuza de ceva, imi cer scuze anticipat :D

PS2, scuza-ma iar :D dar in continuare eu fold la aceast joc :D

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Mda, cred ca-i multa galagie in capul tau :)

 

In alta ordine de idei, vad ca nu se formeaza acea majoritate diferenta. Asa ca felicitari, chiar nu cred ca vei fi banat.

Editat de Stefan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, cred ca-i multa galagie in capul tau :)

 

In alta ordine de idei, vad ca nu se formeaza acea majoritate diferenta. Asa ca felicitari, chiar nu cred ca vei fi banat.

 

Nu voi raspunde aprecierilor tale despre mine, ai scris (mai multe decat merit) in 2 pagini pana acum.... :D

 

Deci nu e cvorum ? :))

Sper ca intelegi gluma......

Daca nu scuza-ma, dar asa e vara asta, moda cvorumurilor... :D

Nu ma intereseaza "referendumul" tau, e treaba ta cum ei deciziile si ce decizii ei.

Dar nu m-am putut abtine sa nu fac gluma asta... :)

Editat de mql4you
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Sa stii ca mi se pare chiar buna gluma :) Sincer.

 

Si mi-am adus aminte ca vroiam sa te intreb ceva. Tu de ce stai pe forumul asta? Te intreb sincer si fara niciun interes ascuns. Si mi-ar placea daca ai putea sa-mi dai si tu un raspuns sincer si fara sa te simti atacat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.