Sari la conținut

NEOWAVES & EWA ANALIZE SI TRADING


Postări Recomandate

Neatza Wolf!

 

Desi cred ca ti s-a mai spus acest lucru, vreau sa-ti spun si eu ca te urmaresc cu mare, mare atentie!

Imi place cum gandesti si cum privesti lucrurile! Te urmaresc in principal aici pe forum, dar mai putin pe site-ul tau ! O sa incerc sa intru mai des si pe site!

In fiecare zi imi spun ca trebuie sa incep sa citesc macar cate putin din elliot si neowaves, apoi sa trec si la aprofundarea serioasa a teoriei. Sincer, ma cam sperie volumul de date de procesat, inseamna foarte mult timp dedicat!

 

Ceea ce ai scris mai sus, este fara tagada foarte adevarat, acum si mie imi sunt lucrurile un pic mai clare! Cu modestie, as mai adauga un lucru: analiza fundamentala! Stirile economice, evenimente politice, calamitatile naturale, razboaiele (apropo, SUA cred ca se pregateste de intrat in Syria) etc pot oricand rasturna sau accelera un trend sau un raport valutar!

 

Multa viziune si inspiratie in continuare!

Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.