Sari la conținut

Un demers laudabil


Stefan

Postări Recomandate

 

 

Se pare ca era mai bine sa nu intru pe acest forum nu din cauza celor care il acceseza ci a unora care de cred GANN-ul bursei din orice colt al lumii

 

 

OUT DEFINITIV  

 

Nu cred ca e o decizie buna. Macar pentru cei care nu te blameaza ai putea sa mai revii cand si cand. Si te asigur ca sunt mult mai multi decat cei care o fac,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare inutil demersul, ce conteaza cat este un titlu de stat, dobanda de sub 5% este prea mica. la o suma mica chiar nu conteaza. faptul ca nu platesti 16% impozit la profit iar e inutil.

la cum variaza cursul leului 5% ii pierzi si intr-o saptamana.

pentru cine are bani multi nu conteaza ca investeste 10 titluri de 10k ron sau 100 de 1000ron.

 

VA UREZ SUCCES!

 

(apollo asa sunt eu hater, cand vine unu si o arde aiurea pe campii vin cu pliciul si il fac sa isi revina repede! si eu si deltatrader suntem mai pragmatici, nu prea vedem cai verzi pe pereti.)

Editat de iulik2k1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.