Sari la conținut

Postări Recomandate

• 1 lună mai târziu...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

Buna,din pacate si eu am o experienta proasta ,de multe ori am primit reqoute la ordinele plasate dar cea mai mare problema am avut-o la transferul banilor ,mi-au cerut o multime de hartii inclusiv demonstrarea veniturilor desi nu a fost vorba de o suma foarte mare 3000dolari deposit si castig 1500,totul a durat 5 saptamani pana mi-am primit banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Conținut similar

• De Sergiu Fuior
      ....................................................................................................................Rezultatele de ieri.....................................................................................................
      Salutari, 
      in urma research'ului facut ieri pentru listele noastre de long/short numai una a dat rezultat si anume ticker'ul  $TSN cu un profit de 40p;
      http://g.iceimg.com/nmu0ySxI/1-thumb.jpg

Un mic money management:

La 1 lot (100 actiuni) unde noi plasam un stop loss nu mai mare de 6p, echivalentul in bani 6$.
      Profitul este de 40$, un risk reward de > 1:6

Si inca una gasita in timpul pietii $CVEO
      http://g.iceimg.com/D5OoD-Xs/2-thumb.jpg

....................................................................................................................Pe azi.....................................................................................................
       Long watchlist:$ABC$AON$AWI$AXP Short watchlist:$ABT$ANF$ATW$DO$HON Earnings:$ADM$CVS$EOG$IP
    • De Sergiu Fuior
      http://g.iceimg.com/vfrLa8S-/1-thumb.jpg

Ticker: CRM
      BUY LIMIT : 63,60;
      SELL STOP(adica stop loss) : 63,54;
    • De Tiberiu
      1) >>> GREAT MOOD <<< Emotional State ( prepare to be happy with yourself in real life – no stress, no worries, no frustration to affect your trading)

2) >>> Daily and Weekly TARGETS for TP and SL in PIPS / MONEY <<<

3) >>> Choose your Trading Pairs (where the “Smart Money” are Transfered) <<<

4) >>> ANALYSIS – KEY LEVELS <<<

5) >>> ENTRY Signals <<<

6) >>> Confirmation of Entry Signals <<<

7) >>> RISK Calculation (Risk and Money Management) <<<

8) >>> SL and TP Setups (EXIT Signals) <<<

9) >>> ENTRY – TIMING <<< (After the Entry watch for pips movement, instead of the capital movement – eliminates Stress )

10) >>> EXIT (SL, Trail Stop, or TP) <<< MOST IMPORTANT >>>

11) >>> RE – ENTRY <<< (Increase Volume on Winning Trades – just like My Fellow Trader Skytrader shows in his article, or Enter on Hedging Pairs)

12) >>> STOP <<< (After a series of Losses or A series of Gains)

• Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.