Sari la conținut

Din ianuarie, concurs de forex trading pe platforma MT4


Stefan

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Management

Am fost intrebat pe privat daca este posibil sa se faca inscrierea cu nickname-ul in loc de numele real. Cand am discutat cu cei de la FxPro despre modalitatea de inscriere, s-a stabilit ca cei care se inscriu sa posteze aici numele si prenumele. Totusi, pentru ca exista cereri de inscriere fara a se furniza numele real, se va permite si acest lucru. Va trebui totusi sa furnizati numele real in cazul in care castigati (numele nu va mai aparea pe forum).

 

Daca printre cei care s-au inscris deja mai sunt si altii care prefera sa nu le apara numele real pe forum, sa-mi spuna si editez mesajul lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De pe 7 ianuarie, FxPro si Vamist.com organizeaza Forex Challenge - concurs de forex trading pe platforma MT4. Stiu ca stiati asta din titlu, dar nu stiam ce introducere sa fac :P.

 

Premii

 

Vor fi 5 premii in valoare totala de 4000 RON, oferite de cei de la FxPro:

 

locul 1: 1500 RON

locul 2: 1000 RON

locul 3: 700 RON

locul 4: 500 RON

locul 5: 300 RON

 

Modalitatea de inscriere

 

Pentru inscriere, trebuie sa urmati trei pasi:

 

1. Deschideti un cont demo la FxPro cu suma de 2000 USD si downloadati MT4

2. Scrieti aici numele, prenumele si numarul contului demo

3. Eu o sa va trimit pe privat un user si o parola de FTP impreuna cu informatii despre cum sa va setati metatrader-ul sa puna automat statement-ul pe contul de FTP

 

Desfasurarea concursului

 

Concursul va incepe pe data de 7 ianuarie si se va termina pe 8 februarie. In aceasta perioada, toti concurentii vor putea tranzactiona pe demo iar sumarul contului de tranzactionare va fi publicat automat din 5 in 5 minute pe vamist, unde va putea fi vazut de catre toti membrii comunitatii. La sfarsitul concursului, concurentii cu cel mai mare Equity vor fi validati si declarati castigatori.

 

Modalitatea de premiere

 

Premiile vor fi oferite sub forma de conturi live deschise la FxPro. In cazul in care nu doriti sa folositi banii pentru a tranzactiona, puteti sa scoateti acesti bani din cont si sa-i folositi cum vreti voi.

Valentin Puscasu - 434645

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.