Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
* * * * - 2 votes

Romani de succes in domeniu

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#11 ryu

ryu

Forexist junior

• Members
  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Interests:cash management, pieta de capital

Posted 07 August 2007 - 03:18 PM

super ... avem romani care le au cu ceea ce insemna industria forex . pai asta e superb hai sa-i promovam !!! in stocks avem astfel de persoane ar fi interesant sa-i strangem pe toi la un loc ... un fel de seminarii forumuri etc

ce parere aveti ? barim partea cu promovarea sa fie ceva sit o e ok
  • 0

#12 vladv

vladv

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 285 posts

Posted 08 August 2007 - 11:56 AM

Dar tu crezi ca ei ar fii de acord sa colaboreze cu noi,chiar asa moca?Ar fii excelent,dar eu nu prea cred ca se va intampla asa usor din cauza ca astia sunt profesionisti care lucreaza pe sune cu multe 0-uri in coada.....
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.