Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Comunitate forex romaneasca

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 sogard

sogard

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 26 posts

Posted 07 June 2006 - 05:51 PM

Fata Moragana scria pe alt thread: "mi-am propus un tel de-a dreptul ambitios: sa "incheg" o comunitate forex romaneasca".

Cred ca un pas important si destul de usor de realizat ar fi sa organizam niste intalniri lunare, trimestriale, in functie de posibilitatile fiecaruia. Asa cred ca ar fi mult mai usor, ne-am cunoaste mai bine si am impartasi idei.

Nu stiu daca blogurile au avut rezultatul scontat (aici poate ne spun cei 2 realizatori care a fost traficul), insa realizarea unui site despre forex cu forum, asa cum s-a spus pe alt thread ma face sa cred ca telul de mai sus este pe ultimul tur de pista. Intalnirea probabil ar marca intrarea pe linie dreapta.

Ce parere aveti?
  • 0

#2 vladv

vladv

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 285 posts

Posted 08 June 2006 - 02:00 PM

Dar aici NU avem o comunitate?!? ;)
  • 0

#3 gogu

gogu

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts

Posted 08 June 2006 - 02:23 PM

Dar aici NU avem o comunitate?!? ;)

Avem?
  • 0

#4 vladv

vladv

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 285 posts

Posted 09 June 2006 - 06:32 PM

Eu zic ca avem!Depinde doar de noi sa o facem mare si eficienta!!
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.