Sari la conținut

VAMIST FOREX face ocolul lumii


Stefan

Postări Recomandate

  • Management

Harta de mai jos arata locatiile din care a fost accesat forumul. Ii salutam pe cei doi vizitatori din Honolulu si Kuala Kangsar :)

 

(harta este generata de google analytics)

New Picture.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 luni mai târziu...
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

  • Moderators

Harta de mai jos arata locatiile din care a fost accesat forumul. Ii salutam pe cei doi vizitatori din Honolulu si Kuala Kangsar :D

 

(harta este generata de google analytics)

nu cumva malayezianul oi fi eu? desi as putea sa jur ca Thai iese pe web partial prin satelitii proprii si partial prin Singapore (fosta companie lui Taksin, de care se face acum atata caz pe plan local, pe care omu a vandut-o singaporezilor inainte de a da coltzul).

 

totusi, nu vad nici un punct in Thai... si asta ma pune pe ganduri. Daca iesim afara prin malay, atunci ala sunt eu si te-ai bucurat degeaba, iar daca cumva puncticelul meu nu apare la ChiangMai ci la Bangkok (foarte posibil sa apara doar capitala), atunci ai tras linia rosie peste punctul meu, si sa iti fie rusine :D

 

oricum, LA MAI MARE! Asteptam ziua cand harta aia sa fie plina de puncticele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Whoops... Mea culpa, iar raspund la topicuri vechi de ani de zile...

 

Asta din cauza discutiilor de pe topicul cel nou, cu "Expertii publici", linkul catre acest tread apare acolo la "Similar Topics" (si invers, "Expertii" apar aici mai jos ca link inrudit) si am vazut data de 16 octombrie... Am zis "cum naiba de l-am ratat"?? pentru ca nu imi aduceam aminte sa fi citit asa ceva pe vamist zilele trecute. Si am dat click pe el...

 

Abia dupa ce am postat am vazut anul... :D Aparea clar scris in quote....

Da' acu.. chiar nu imi pare rau, pentru ca sunt oarecum curios cum arata harta respectiva dupa un an de zile... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management
:D Sincer, nici eu nu ma mai uitasem la cum arata harta in ultima perioada. Mai jos aveti harta pe tari si harta pe orase (cea cu punctulete). Destul de bine... zic eu. Ori ne urmaresc toate natiile de pe Pamant, ori sunt Romanii plecati prin toata lumea :D. Perioada raportului: 24 august 2007 - 23 septembrie 2007.

region.gif

city.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Management

Si special pt tine, Tradelover:

 

thailand.gif

 

 

Sunt 61 de vizite din Bangkok si 45 din "not set" (astea nu apar pe harta cu puncte).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.