Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Poc! Poc! Poc!

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 tradelover

tradelover

Big Shark

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1421 posts

• Tranzactionez din 2005
  • Strategie/tehnica folosita mușcă și fugi...

Posted 05 March 2007 - 09:38 AM

(dopurile de la sampanie!)

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuullllti aaaaani...
Dar ciiineee saaa traiascaaaa, ... etc.

Scuzati vocea hodorogita!

Pentru doamna forexului romanesc, fericire, multe impliniri si o primavara plina de pipsi! Sanatate maxima la toata familia, ca restul vine de la sine...

Si... ce mai era? aaa... Si termina mai repede cartea aia, ca o vreau si eu...

(nu le am cu astea, intamplator mi-a picat ochii pe today's bosday si te-am vazut acolo, pe alte forumuri pe unde am mai umblat erau intotdeauna treaduri pentru sarbatoriti, si eu eram ultimul care scriam, cand euforia se stingea deja, hop si eu, ca ala care a inteles poanta la sfarsit, acu noroc ca pe aici nu e obiceiul, ca asa pot sa fiu si eu primul... Dar la urma urmei e o chestie frumoasa, ar trebui sa lipim si pe aici obiceiul asta, mai destinde atmosfera, si daca e sa incepem cu cineva, ma bucur ca am inceput cu FM, care in primul rand e de sex feminin, se apropie 8 martie, bla bla bla... si in al doilea rand, ea chiar se strofoaca, isi da interesul, munceste, cauta, traduce, posteaza, sa se lumineza tot... traderu!)
  • 0
There are no shortcuts in forex. You didn't learn to walk without first learning how to crawl.

#2 Fata Morgana

Fata Morgana

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 244 posts

Posted 05 March 2007 - 11:03 AM

(dopurile de la sampanie!)

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuullllti aaaaani...

Mulţumesc frumos! :D

Si termina mai repede cartea aia, ca o vreau si eu...

:D Cât pot de repede, doar că trebuie să fiu atentă ce scriu acolo, să nu aud la urmă că au pierdut oamenii bani din cauza bălăriilor mele.
Şi o să păstrez câte un exemplar cu dedicaţie şi autograf şi pentru tine şi pentru alte cativa carora le sunt recunoscatoare (se stiu ei), chiar dacă persoanele respective cunosc deja ce explic eu în carte.

BTW, am mai luat unele idei din posturile tale. Special thanks pentru ele. Si multumesc si pentru "doamna forexului romanesc". Tie si lui Lazypawn.Mai va pana sa fie adevarat, da' las' să aibă prietenii încă un subiect să ma tachineze. :D
  • 0
"The only traders who fail are traders who quit." - Ryan Jones - Money management

My blog: Need 4 Pips :)

#3 triq

triq

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 26 posts

Posted 05 March 2007 - 11:15 AM

La multi ani si la cati mai multi pipsi (facuti nu pierduti) ! :D
  • 0

#4 raz75

raz75

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 05 March 2007 - 02:48 PM

in numele tuturor incepatorilor pe care ai avut rabdare sa ii ajuti(sa ii indrumi) La Multi Ani, multa sanatate si tot ce iti doresti!
  • 0

#5 Carbon

Carbon

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 163 posts

Posted 05 March 2007 - 03:16 PM

La multi ani si multumim ENORM pentru tot suportul pe care ni l-ai oferit;) Sa ai cati mai multi pipsi verzi:D
  • 0
just a bunch of losers

#6 Mangusta

Mangusta

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 255 posts

Posted 05 March 2007 - 10:28 PM

La multi ani !
  • 0

#7 vladv

vladv

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 285 posts

Posted 06 March 2007 - 10:24 AM

La multi ani!
  • 0

#8 forexman

forexman

Forexist junior

• Members
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted 06 March 2007 - 10:35 AM

Din cite am citit pina acum pe acest forum,Fata Morgana este una dintre persoanele cele mai implicate si mai daruite in mentinerea acestui forum si in ajutarea celor noi ca mine cu informatii realmente folositoare,asa ca ii zic si eu un sincer La Multi Ani!
  • 0

#9 Fata Morgana

Fata Morgana

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 244 posts

Posted 07 March 2007 - 10:11 AM

Mulţumesc mult. :D

Mă bucur că apreciaţi ce postez eu.
Sper să vă fie de folos. Doar de voi depinde. :D
  • 0
"The only traders who fail are traders who quit." - Ryan Jones - Money management

My blog: Need 4 Pips :)

#10 mihaita01

mihaita01

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 07 March 2007 - 04:31 PM

Intradevar LA MULTI ANI si felicitari pentru implicare si daruire!!!!!!!
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.