Sari la conținut

Poc! Poc! Poc!


Postări Recomandate

  • Moderators

(dopurile de la sampanie!)

 

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuullllti aaaaani...

Dar ciiineee saaa traiascaaaa, ... etc.

 

Scuzati vocea hodorogita!

 

Pentru doamna forexului romanesc, fericire, multe impliniri si o primavara plina de pipsi! Sanatate maxima la toata familia, ca restul vine de la sine...

 

Si... ce mai era? aaa... Si termina mai repede cartea aia, ca o vreau si eu...

 

(nu le am cu astea, intamplator mi-a picat ochii pe today's bosday si te-am vazut acolo, pe alte forumuri pe unde am mai umblat erau intotdeauna treaduri pentru sarbatoriti, si eu eram ultimul care scriam, cand euforia se stingea deja, hop si eu, ca ala care a inteles poanta la sfarsit, acu noroc ca pe aici nu e obiceiul, ca asa pot sa fiu si eu primul... Dar la urma urmei e o chestie frumoasa, ar trebui sa lipim si pe aici obiceiul asta, mai destinde atmosfera, si daca e sa incepem cu cineva, ma bucur ca am inceput cu FM, care in primul rand e de sex feminin, se apropie 8 martie, bla bla bla... si in al doilea rand, ea chiar se strofoaca, isi da interesul, munceste, cauta, traduce, posteaza, sa se lumineza tot... traderu!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

(dopurile de la sampanie!)

 

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuullllti aaaaani...

Mulţumesc frumos! :D

 

Si termina mai repede cartea aia, ca o vreau si eu...

:D Cât pot de repede, doar că trebuie să fiu atentă ce scriu acolo, să nu aud la urmă că au pierdut oamenii bani din cauza bălăriilor mele.

Şi o să păstrez câte un exemplar cu dedicaţie şi autograf şi pentru tine şi pentru alte cativa carora le sunt recunoscatoare (se stiu ei), chiar dacă persoanele respective cunosc deja ce explic eu în carte.

 

BTW, am mai luat unele idei din posturile tale. Special thanks pentru ele. Si multumesc si pentru "doamna forexului romanesc". Tie si lui Lazypawn.Mai va pana sa fie adevarat, da' las' să aibă prietenii încă un subiect să ma tachineze. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest subiect...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.