Sari la conținut

Prima zi pe vamist. Ma bucur pentru asta


michaelforex

Postări Recomandate

Buna! Ma numesc Mihai.

Sunt bucuros ca astazi m-am alaturat si acestei comunitati de traderi, din Romania. Pana acum sursele de invatare a unor subiecte legate de forex le-am facut de pe alt site, forexfactory, dar in limba engleza.

Imi pare bine ca pot sa scriu si eu primul comentariu pe un site unde se pot folosi cuvinte romanesti si unde intelesul frazelor este mai clar decat daca ai citi ceva in alta limba. Este un avantaj foarte mare acest lucru.

Am luat contactul cu forex de 9 luni, timp in care am avut zeci de conturi demo si unul real, din care mi-am retras banii dupa ce am pierdut circa 60% din suma depusa pentru tranzactionare.

Nu m-am lasat de forex, desi am fost aproape hotarat sa o fac, insa din experienta stiu ca cei care renunta pierd, asa cum reiese si din deviza Fetei Morgana.

Ma bucur ca in acesata comunitate am gasit si traderi mai experimentati ca mine, cu multe cunostinte si bunavointa.

O felicit pe Fata Morgana si LazyPawn pentru timpul care il acorda pentru a deveni traderi adevarati si va urez mult succes si

"La mai multi pipsi!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Zile populare

Top autori în acest subiect

  • Management

Salut Mihai si bine ai venit! Sper ca o sa-ti placa aici si ca o sa revii cat mai des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.