Jump to content

[01 martie 2015] Vamist este prima si cea mai mare comunitate Forex din Romania. A luat nastere in 2005 si de-a lungul timpului a trecut prin mai multe transformari. Acum, dupa 10 ani, primim orice fel de traderi si investitori. Deci, indiferent daca tranzactionezi sau investesti in actiuni, valute, marfuri sau orice alt instrument, bine ai venit!

Vamist se transforma in comunitatea traderilor retail. Aceasta versiune a forumului va fi in continuare accesibila pentru oricine, dar numai in format read only.

Noua adresa este vamist.ro. Te asteptam acolo la discutii generale despre trading.

Photo
- - - - -

Google AdSense

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1620 posts
  • Interests:Tehnologie, afaceri si investitii, fotografie

• Tranzactionez din 2007

Posted 22 April 2007 - 08:04 PM

De astazi o sa vedeti si reclame pe vamist... Nu ma astept sa aduca profit; sunt multumit daca aduc banii pentru abonamentul de hosting, o licenta de vBulletin si pretul designului pentru portal ;). Daca nu, ata ete... o sa le finantez tot eu ;)
  • 0

#2 Mangusta

Mangusta

Forexist activ

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 255 posts

Posted 23 April 2007 - 08:45 AM

NU trebuie sa dea multe clickuri pentru ca scade pretul.E sificient sa dea 1-2 clickuri pe zi.
  • 0

#3 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 23 April 2007 - 09:51 AM

NU trebuie sa dati click-uri numai asa ca sa fie ;). E de ajuns sa dati click-uri doar daca vedeti ceva care va intereseaza. Oricum, multumesc pentru intentie ;)
  • 0

#4 michaelforex

michaelforex

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 14 posts

Posted 23 April 2007 - 03:38 PM

Sunt de acord cu click-urile.
Macar atat sa facem si noi pentru Stefan, daca tot e un baiat de zahar.
La multi pipsi!
  • 0

#5 raz75

raz75

Forexist in devenire

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 23 April 2007 - 09:26 PM

Propunere de la un incepator!(pt. Stefan)
sa afisezi un cont de e-gold unde cei care au invatat ceva de pe vamist si vor sa isi arate recunostinta sa poata dona cat ii lasa inima.
  • 0

#6 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 23 April 2007 - 10:23 PM

Cel mai mult mi-ar placea sa vad mai multa lume postand si vorbind despre aceasta comunitate si in afara ei ;). Cred ca ar fi mult mai de ajutor decat clickurile si donatiile. Oricum, va multumesc inca o data apentru intentii!
  • 0

#7 Stefan

Stefan

Owner

• Management
  • 1620 posts

• Tranzactionez din 2007

Posted 04 September 2007 - 10:11 AM

Dupa ce cei de la Google au decis sa scoata vamist.com din programul AdSense, acum au revenit asupra acestei decizii si ne-au deblocat contul. Interesant este faptul ca de obicei, daca ai fost scos din program, nu mai esti primit inapoi.

Inca o data va rog sa NU DATI CLICK-URI DACA NU VA INTERESEAZA RECLAMELE!
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Tranzactiile forex implica un grad ridicat de risc. Informatiile de pe acest site NU reprezinta recomadari de tranzactionare sau investitii.
Administratorii vamist.ro nu-si asuma responsabilitatea pentru eventualele probleme sau pierderi materiale aparute in urma utilizarii informatiilor de pe site.